Etat Główny specjalista ds. koordynacji realizacji i rozliczania projektów

Firma: Dzielnica Wawer m.st. Warszawy miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 5213310, z dnia 2021-07-21

Dzielnica Wawer m.st. Warszawy

Urząd Dzielnicy Wawer jest częścią Urzędu m.st. Warszawy - jednego z największych pracodawców
w Warszawie. Naszym najważniejszym zadaniem jest dbanie o mieszkańców i jak najlepsze funkcjonowanie Dzielnicy.

Szukamy osoby, która dołączy do Zespołu Wydziału Rozwoju i Komunikacji, którego głównym zadaniem jest realizacja projektów na terenie Dzielnicy i prowadzenie komunikacji między Urzędem i Mieszkańcami.

Główny specjalista ds. koordynacji realizacji i rozliczania projektów

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

Wydział Rozwoju i Komunikacji dla Dzielnicy Wawer
Termin składania dokumentów: 08.08.2021

Koniecznie sprawdź ogłoszenie, może to właśnie Ciebie szukamy.

Treść ogłoszenia wraz ze szczegółowymi informacjami dotyczącymi rekrutacji i zasady naboru znajdziesz tu: erekrutacje-bip.um.warszawa.pl

Wymagania

Dołącz do nas, jeżeli

  • masz doświadczenie w realizacji projektów,
  • potrafisz koordynować pracę i zarządzać dostępnymi zasobami,
  • potrafisz dzielić swój czas na różne zadania projektowe,
  • sprawnie przeliczasz, raportujesz i analizujesz,
  • wiesz, jak wypromować projekt,

a do tego

  • łatwo nawiązujesz kontakty,
  • masz głowę pełną pomysłów,
  • lubisz pracę z ludźmi i dla ludzi.

Oferujemy

  • ciekawą pracę i realizowanie różnorodnych projektów w Dzielnicy,
  • partnerską atmosferę pracy,
  • możliwość rozwoju,
  • pracę z zaangażowanym Zespołem

oraz

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • program adaptacyjny dla nowozatrudnionych,
  • "trzynaste wynagrodzenie", dodatek stażowy, dodatki motywacyjne uzależnione od wyników pracy,
  • świadczenia w ramach Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych.