kandydatów

Etat Asystent ds. Administracji HR

Firma: Stanley Black & Decker® Polska Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Stanley Black & Decker to największy światowy producent (Fortune 500) narzędzi przemysłowych i ręcznych, dostarczanych profesjonalistom oraz klientom indywidualnym. Nasze marki: Stanley, Bostitch, Black&Decker, DeWalt, Stanley Security Solutions, Facom, Irwin, Lenox.
Nasza strona www: http://kariera.sbdinc.pl/

Asystent ds. Administracji HR
Miejsce pracy: Warszawa
Zadania:
  • Przygotowywanie dokumentów związanych z przebiegiem zatrudnienia pracowników oraz pomoc w ich archiwizacji
  • Monitorowanie ważności oraz przygotowywanie skierowań na badania medycyny pracy
  • Monitorowanie ważności szkoleń kierowniczych BHP
  • Wsparcie przy administracji benefitami pracowniczymi (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe na życie)
  • Wsparcie Zespołu w innych zadaniach administracyjnych
Wymagania:
  • Preferowane wykształcenie wyższe (bądź w trakcie studiów)
  • Pierwsze doświadczenie zawodowe (staż, praktyki) w obszarze HR – mile widziane
  • Zainteresowanie poznaniem lub pogłębianiem znajomości zagadnień z obszaru HR
  • Bardzo dobra znajomość języka polskiego
  • Dobra znajomość jęz. angielskiego
  • Dostępność w wymiarze przynajmniej 20 godzin tygodniowo
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Dostępność do pracy 50% z biura, 50% z domu
Oferujemy:
  • Umowę o pracę lub umowę zlecenie na czas określony 6 miesięcy zawartą przez zewnętrzną agencję zatrudnienia
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w obszarze HR w międzynarodowej organizacji
  • Możliwość pracy w niepełnym wymiarze godzin (przynajmniej 20 godzin tygodniowo) - dni i godziny pracy do ustalenia
  • Dofinansowanie dodatkowych benefitów (karta sportowa, opieka medyczna)