kandydatów

Etat Office Assistant [z językiem angielskim]

Firma: Stanley Black & Decker® Polska Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Stanley Black & Decker to największy światowy producent narzędzi przemysłowych i ręcznych. Posiadamy w Warszawie centrum usług wspólnych, zajmujące się kompleksową obsługą finansową i IT. Nasza strona: http://kariera.sbdinc.pl/

Office Assistant [z językiem angielskim]
Miejsce pracy: Warszawa

(umowa na zastępstwo, z możliwością przedłużenia)

Zadania:
  • obsługa recepcyjna i administracyjna
  • obsługa centrali telefonicznej
  • ewidencja korespondencji przychodzącej i wychodzącej
  • zapewnienie właściwego obiegu dokumentów
  • współpraca z zarządcą budynku i serwisem technicznym
  • dbanie o estetyczny wygląd biura
Wymagania:
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym
  • Doświadczenie w obsłudze prac biurowych i recepcji będzie dodatkowym atutem
  • Komunikatywność
  • Pozytywne podejście
Oferujemy:
  • Praca w godzinach 8:00-16:00
  • Umowę na zastępstwo przez agencję zewnętrzną
  • Możliwość zdobycia profesjonalnego doświadczenia oraz wykorzystania języka angielskiego
  • Dobrą atmosferę pracy