kandydatów

Etat Główny Księgowy ze znajomością języka rosyjskiego

Firma: OST Sp.z.o.o. miejsce pracy: Błonie

Ogłoszenie numer: 5282906, z dnia 2021-08-04

OST Sp.z.o.o.

Międzynarodowa firma transportowa - spedycyjna

Główny Księgowy ze znajomością języka rosyjskiego

Miejsce pracy: mazowieckie / Błonie

Opis stanowiska

Firma transportowa zaprasza do wzięcia udziału w konkursie na stanowisko „Główny księgowy oddziału firmy ze znajomością języka rosyjskiego”.

Obowiązki:

  • sporządzenie bilansu
  • naliczanie podatków i wynagrodzeń
  • umiejętności administracyjne

Wymagania

  • wykształcenie wyższe
  • znajomość języka rosyjskiego
  • doświadczenie na stanowisku głównego księgowego od 2 lat

Oferujemy

  • pięć dni roboczych;
  • oficjalne warunki współpracy;
  • biuro w Błonie (34 km od Warszawy)
  • wynagrodzenie do uzgodnienia