kandydatów

Etat Ksiegowa / Księgowy z bieglym jezykiem rosyjskim

Firma: OST Sp.z.o.o. miejsce pracy: Błonie

Ogłoszenie numer: 6461304, z dnia 2022-02-01

OST Sp.z.o.o.

Międzynarodowa firma transportowa zaprasza do wzięcia udziału w konkursie na wolne stanowisko:

Ksiegowa / Księgowy z bieglym jezykiem rosyjskim

Miejsce pracy: mazowieckie / Błonie

Opis stanowiska

  • Organizacja i kontrola zarządzania, rachunkowości i rachunkowości podatkowej;
  • Monitorowanie i prowadzenie podstawowej dokumentacji;
  • Wprowadzenie wyciągów bankowych;
  • Obliczanie i wypłata wynagrodzeń, raportowanie;
  • Rachunkowość środków trwałych;
  • Sporządzanie aktów pojednania;
  • Rachunkowość należności i zobowiązań;
  • Terminowe raportowanie księgowe do wszystkich niezbędnych organów.
  • Wdrożenie polityki kadrowej (przyjęcie, zwolnienie, powiązana dokumentacja);
  • Kontrola rozliczeń.

Wymagania

  • Doświadczenie jako księgowy przez co najmniej 3 lata;
  • Wyższe wykształcenie specjalistyczne;
  • Znajomość rachunkowości, podatków, prawa pracy w Polsce;
  • Wiedza i praktyczne doświadczenie w programach księgowych;
  • Biegłość w języku rosyjskim na poziomie konwersacyjnym.

Oferujemy

  • Pięć dni roboczych;
  • Oficjalne warunki współpracy;
  • Biuro 20 km od Warszawy.

Wynagrodzenie

Od 6000 do 8000 PLN