Etat Menedżer administracyjny ze znajomością języka rosyjskiego

Firma: OST Sp.z.o.o. miejsce pracy: Błonie

Ogłoszenie numer: 5490632, z dnia 2021-08-31

OST Sp.z.o.o.

logistyka, magazynowanie

Menedżer administracyjny ze znajomością języka rosyjskiego

Miejsce pracy: mazowieckie / Błonie

Opis stanowiska

Firma transportowa zaprasza do wzięcia udziału w konkursie na stanowisko „ Menedżer administracyjny w biurze ze znajomością języka rosyjskiego”, CV są przyjmowane od kandydatów bez doświadczenia zawodowego, a także studentów.

Obowiązki:
  • utrzymanie porządku w biurze;
  • odbiór korespondencji przychodzącej;
  • wprowadzanie (księgowanie) faktur do programu księgowego;
  • rozliczanie czasu pracy pracowników;
  • realizacja poleceń kierownictwa.

Wymagania

  • biegła znajomość języka polskiego i rosyjskiego;
  • znajomość komputera, pracy sprzętu biurowego;
  • odpowiedzialność, pracowitość;
  • umiejętność pracy w środowisku wielozadaniowym;
  • umiejętność prawidłowego planowania godzin pracy.

Oferujemy

  • biuro w Błoniu (34 km od Warszawy);
  • wynagrodzenie – do uzgodnienia.