kandydatów

Etat Specjalista ds. HR / Rekruter

Firma: EPCM Executive Search miejsce pracy: Warszawa

Poszukujemy doświadczonego Rekrutera / Specjalisty ds. HR dla naszego Klienta – jednak z najszybciej rosnących spółek w branży Real Estate / Construction. Poszukujemy osób, które potrafią koordynować liczne procesy / projekty w tym samym czasie, którą lubią pracę w środowisku, w których wiele się dzieje, spółka jest na etapie szybkiego wzrostu i wiele działań można zainicjować samemu i je wdrożyć – od obszaru rekrutacji, onboardingu po employer branding, offboarding, etc. Szukamy osoby bardzo dobrze zorganizowanej, nastawionej na ciągłe podnoszenie kompetencji i odpowiedzialnej.

Specjalista ds. HR / Rekruter
Miejsce pracy: Warszawa
Zadania:
  • Ścisła współpraca z Zarządem w zakresie określania potrzeb rekrutacyjnych, przygotowywania profili poszukiwanych osób, określania kompetencji i wymagań, oraz koordynacja procesów rekrutacji
  • Współpraca z agencjami rekrutacyjnymi, biurami karier oraz innymi podmiotami, które pomagają docierać do potencjalnych Kandydatów
  • Przygotowywanie ogłoszeń o pracę oraz ich publikacja
  • Koordynowanie spotkań z Kandydatami
  • Onboarding Kandydatów z zapewnieniem najwyższej możliwej efektywności; przygotowywanie dokumentów, skierowań, umów, aneksów, wypowiedzeń, etc
  • Bieżące zadania związane z realizacją polityki personalnej, w tym działania EB – planowanie, koordynacja, analiza, etc
  • Reprezentowanie firmy w targach pracy, wydarzeniach branżowych etc
  • Inne zadanie zlecone przez przełożonych
Wymagania:
  • Wymagamy co najmniej 5-letniego doświadczenia zawodowego, w tym przynajmniej 2-letniego w prowadzeniu procesów rekrutacji w dynamicznym środowisku
  • Doświadczenie - zdobyte w agencji rekrutacyjnej / lub dziale HR - w koordynowaniu licznych procesów rekrutacji
  • Znajomość i zainteresowanie obszarem EB jest atutem
  • Doświadczenie w inicjowaniu procesów HR w istotny sposób podnoszących efektywność pracowników będzie cenione w procesie rekrutacji
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Otwartość, entuzjazm i zaangażowanie w pracy wymagającej  prowadzenia licznych procesów / projektów / aktywności w tym samym czasie jest niezbędne
Oferujemy:
  • Wynagrodzenie: od 5.000 do 8.000 PLN brutto przy UoP (dla zainteresowanych możliwość pracy na B2B)
  • Prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie
  • Multusport
  • Praca w nowooddanym biurowcu przy Rondzie Daszyńskiego
  • Dobra atmosfera i szansa na rozwój zawodowy