Etat Recepcjonistka / Recepcjonista - Wsparcie Działu Administracji

Firma: EPCM Executive Search miejsce pracy: Warszawa

Międzynarodowa spółka z branży Nieruchomości mająca swoją siedzibę w centrum Warszawy poszukuje Recepcjonistki / Recepcjonisty. Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za obsługę biura, wsparcie Zarządu oraz Działu Administracji. Firma zapewnia pracę dającą możliwość rozwoju i awansu, atrakcyjne warunki i przyjazną atmosferę pracy.

Recepcjonistka / Recepcjonista - Wsparcie Działu Administracji
Miejsce pracy: Warszawa

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Bieżące wsparcie Zarządu w zakresie organizacji i realizacji zadań administracyjno-biurowych;
  • Samodzielna obsługa sekretariatu w tym biura, centrali telefonicznej oraz kalendarza spotkań;
  • Obsługa centrali firmy pod kątem zaplecza biurowego oraz właściwego poziomu zaopatrzenia;
  • Koordynacja obiegu dokumentów oraz ewidencja korespondencji przychodzącej i wychodzącej;
  • Nadzór nad obiegiem faktur- wprowadzanie do systemu;
  • Organizacja wydarzeń, zebrań firmowych (transport, nocleg dla pracowników);
  • Organizacja spotkań oraz obsługa gości, klientów zewnętrznych i pracowników;
  • Wsparcie bieżących działań pracy Działu Administracji;
  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy.
OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:
  • Doświadczenia zawodowego minimum 2 letniego na podobnym stanowisku;
  • Wykształcenia wyższego z zakresu administracji lub pokrewne;
  • Umiejętności pracy w zespole;
  • Obsługa komputera, MS Office oraz urządzeń biurowych;
  • Dobrej organizacji czasu pracy;
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;
  • Odpowiedzialność i dyspozycyjność oraz wysokiej kultury osobistej.
OFERUJEMY:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet świadczeń socjalnych;
  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę lub kontrakt w rozwijającej się organizacji;
  • Możliwość poszerzania doświadczenia we współpracy z zespołem specjalistów i ekspertów, zapewniającego gwarancję zawodowego i osobistego rozwoju;
  • Możliwość budowania pozycji zawodowej w firmie o dużym potencjale;
  • Komputer, telefon.