kandydatów

Etat Starszy specjalista ds. audytu wewnętrznego

Firma: Nask miejsce pracy: Warszawa

Jako Zespół Audytu Wewnętrznego NASK PIB, zajmujemy się prowadzeniem przekrojowych i tematycznych audytów we wszystkich obszarach działalności NASK PIB, a w szczególności projektów współfinansowanych ze środków publicznych pochodzących z różnych źródeł (od zainicjowania do rozliczenia).

Na bieżąco analizujemy ład korporacyjny z ukierunkowaniem na poszukiwanie możliwości optymalizacji i doskonalenia. Uczestniczymy doradczo i ekspercko w projektach wew. i zewnętrznych. Współpracujemy z organami uprawnionymi do prowadzenia kontroli i audytów w NASK PIB.

Starszy specjalista ds. audytu wewnętrznego
Miejsce pracy: Warszawa
Zakres zadań:
  • Prowadzenie audytów wewnętrznych we wszystkich obszarach działalności NASK jako Audytor bądź Audytor Wiodący;
  • Opracowywanie analiz, raportów dla Dyrektora NASK w ramach czynności doradczych;
  • Wsparcie w koordynacji udzielania wyjaśnień podmiotom uprawnionym do
  • Monitorowanie realizacji wniosków pokontrolnych i wydanych rekomendacji poaudytowych;
  • Udział w projektach zewnętrznych w roli eksperta, doradcy w obszarach związanych z audytem/ kontrolą działalności, którą zajmuje się NASK.
Nasze wymagania:
  • Minimum 3-letnie doświadczenie zawodowe w zakresie: audytu; kontroli; nadzoru nad realizacją zadań; weryfikacją i/lub rozliczaniem projektów współfinansowanych ze środków publicznych (w tym zagranicznych);
  • Wykształcenie wyższe minimum I stopnia;
  • Minimum 5-cio letni staż pracy;
  • Pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych;
  • Niekaralność za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe.
Mile widziane:
  • Wykształcenie wyższe minimum I stopnia w obszarze ekonomii, audytu, kontroli wewnętrznej, administracji, zarządzania, finansów publicznych, prawa;
  • Uprawnienia audytora wewnętrznego zgodnie z ustawą o finansach publicznych;
  • Doświadczenie pracy w komórce: audytu, kontroli, compliance;
  • Studia podyplomowe z zakresu audytu; kontroli; zarządzania projektami.
Oferujemy:
  • Umowę o pracę
  • Równowagę między pracą a życiem osobistym
  • Elastyczne godziny pracy
  • Ciekawe projekty
  • Współpracę z ekspertami w branży
  • Udział w szkoleniach i konferencjach
  • Naukę języka angielskiego w godzinach pracy
  • Opiekę medyczną
  • Kartę Multisport
  • Ubezpieczenie na życie
  • Dofinansowanie wypoczynku
  • Biuro w dogodnej lokalizacji