kandydatów

Etat Specjalista ds. rekrutacji IT

Firma: Nask miejsce pracy: Warszawa

Jesteśmy 7 osobowym zespołem realizującym miękkie procesy HR w Instytucie m.in. rekrutację, szkolenia, onboarding, offboarding, employer branding.

Istotne w naszym działaniu jest usprawnianie aktualnych oraz inicjowanie nowych przedsięwzięć i kierunków rozwoju dla pracowników. Wspieramy Organizację w pozyskiwaniu i rozwoju talentów.

W związku z rosnącą liczbą realizowanych projektów rekrutacyjnych szukamy do naszego zespołu osoby na stanowisko Specjalista ds. Rekrutacji IT, która lubi pracę z pasjonatami technologii, dba o wysoką jakość relacji i ścieżki Kandydata i jest nastawiona na skuteczną realizację celów.
Specjalista ds. rekrutacji IT
Miejsce pracy: Warszawa

Zakres zadań:

  • Prowadzenie procesów rekrutacji end to end na specjalistyczne stanowiska, głównie IT;
  • Aktywne działania sourcingowe z wykorzystaniem wszystkich możliwych kanałów i metod (Direct Search, Social Media);
  • Profesjonalne wsparcie managerów wewnątrz organizacji w pozyskiwaniu Pracowników;
  • Monitorowanie i selekcja CV Kandydatów;
  • Budowanie partnerskich i profesjonalnych relacji z Kandydatami;
  • Udział w dodatkowych projektach z obszaru HR (m.in. onboarding, rozwój, exit interview, employer branding);
  • Budowanie i promowanie pozytywnego wizerunku marki NASK PIB na rynku.

Wymagania:

  • Praktyczne doświadczenie  w realizacji projektów rekrutacyjnych na stanowiska specjalistyczne z obszaru IT  (spotkania F2F oraz w trybie zdalnym) - minimum 2 lata;
  • Znajomość różnych technik dotarcia do kandydatów i narzędzi rekrutacyjnych (Direct/Boolean Search, Social Media);
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej, umiejętność i gotowość prowadzenia kilkunastu projektów jednocześnie;
  • Zarządzanie bazą kandydatów, procesami rekrutacyjnymi;
  • Bardzo dobre umiejętności komunikacji, budowania relacji, profesjonalizm zawodowy.
Mile widziane:
  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: psychologia, zarządzanie zasobami ludzkimi, socjologia);
  • Znajomość systemu eRecruiter.

Oferujemy:
  • Umowę o pracę
  • Równowagę między pracą a życiem osobistym
  • Elastyczne godziny pracy
  • Ciekawe projekty
  • Współpracę z ekspertami w branży
  • Udział w szkoleniach i konferencjach
  • Naukę języka angielskiego w godzinach pracy
  • Opiekę medyczną
  • Kartę Multisport
  • Ubezpieczenie na życie
  • Dofinansowanie wypoczynku
  • Biuro w dogodnej lokalizacji