kandydatów

Etat Specjalista ds. badań rynku i opinii

Firma: Nask miejsce pracy: Warszawa

Zespół Badań Rynku i Opinii realizuje projekty badawcze i wdrożeniowe z obszaru badań społecznych, rynkowych, edukacyjnych czy dotyczących bezpieczeństwa cyfrowego, w tym: badania ilościowe, jakościowe, audyty User Experience za pomocą metod takich jak CAWI, CATI, PAPI, IDI czy desk research.

Poszukujemy osoby do swojego kilkuosobowego zespołu. Praca na stanowisku specjalisty ds. badań rynku i opinii będzie polegała na zaangażowaniu w projekty badawcze, realizowane przez zespół w zakresie organizacji i prowadzenia badań jakościowych i ilościowych, przygotowywania i analizy danych z badań oraz opracowywania raportów.

Specjalista ds. badań rynku i opinii
Miejsce pracy: Warszawa

Zakres zadań:

  • Organizacja badań ilościowych i jakościowych
  • Przygotowanie narzędzi badawczych (badania ilościowe i jakościowe)
  • Przygotowywanie danych z badań do analizy
  • Analiza danych z badań
  • Opracowywanie raportów z badań oraz prezentacji

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe – nauki społeczne (socjologia);
  • doświadczenie w przygotowywaniu i realizacji badań społecznych;
  • praktyczne doświadczenie w obsłudze programu SPSS co najmniej na poziomie średnio zaawansowanym;
  • znajomość metod i technik badań jakościowych i ilościowych;
  • swobodna komunikacja się w języku angielskim ( poziom min. B2).

Dodatkowym atutem będzie:

  • znajomość oprogramowania NVivo;
  • doświadczenie w realizacji badań UX.
Oferujemy:
  • Umowę o pracę
  • Równowagę między pracą a życiem osobistym
  • Elastyczne godziny pracy
  • Ciekawe projekty
  • Współpracę z ekspertami w branży
  • Udział w szkoleniach i konferencjach
  • Naukę języka angielskiego w godzinach pracy
  • Opiekę medyczną
  • Kartę Multisport
  • Ubezpieczenie na życie
  • Dofinansowanie wypoczynku
  • Biuro w dogodnej lokalizacji