kandydatów

Etat Pracownik działu technicznego

Firma: Sweet Gallery miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 5711166, z dnia 2021-09-30

Sweet Gallery Sp. z o.o. Sp. K to jedna z największych i najbardziej dynamicznie rozwijających się polskich sieci franczyzowych w segmencie street food. W naszej sieci franczyzowej mamy setki punktów gastronomicznych należących do konceptów: Lodolandia, Bafra Kebab, Kołacz na Okrągło i SiGelato. Ich liczba cały czas dynamicznie rośnie, a my docieramy do coraz szerszego grona osób zaineresowanych prowadzeniem u nas franczyzy. Naszym klientom oferujemy profesjonalną obsługę oraz wsparcie przez cały okres współpracy, ponieważ zależy nam na ich zadowoleniu oraz świadczeniu usług wysokiej jakości.

Pracownik działu technicznego

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

Jakie będziesz realizował zadania?

  • montaż urządzeń według instrukcji;
  • przygotowanie przyczep gastronomicznych według zamówienia;
  • mile widziane umiejętności skręcania mebli i montażu.

Wymagania

  • chęć nauki i zdobycia nowych umiejętności,
  • dyspozycyjność,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • zaangażowanie.

Koordynator Działu wdroży Cię w Twoje zadania i nauczy Cię wszystkiego co niezbędne w codziennej pracy!

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o prace, w polskiej dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • PEŁNE SZKOLENIE wdrażające w powierzone obowiązki - możliwość odbycia szkolenia z zakresu chłodnictwa, elektryki, prowadzenia pojazdów,
  • przyjazną atmosferę pracy w młodym i energicznym zespole,
  • wyjazdy krajowe i zagraniczne,
  • prywatna opieka medyczna,
  • niezbędne narzędzia do pracy.