kandydatów

Etat Konserwator

Firma: Instytut Fizyki PAN miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 5809263, z dnia: 2021-10-14

Instytut Fizyki Polskiej Akademii Nauk z siedzibą przy al. Lotników 32/46, 02-668 Warszawa
zatrudni osobę na stanowisko:

Konserwator
Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa
Zadania:

Miejsce pracy:
Dział Obsługi Technicznej
Instytut Fizyki PAN

02-668 Warszawa
Al. Lotników 32/46

Wymagania:
  • wykształcenie min. średnie techniczne
  • doświadczenie w zawodzie przy obsłudze centrali telefonicznej
  • umiejętność pracy w zespole
  • pożądane świadectwo kwalifikacji SEP do 1 kV (E i D).
  • odpowiedzialność za realizację powierzonych zadań
  • przestrzeganie dyscypliny pracy
Opis stanowiska:
  • Obsługa centrali sieci telefonicznej i telefonów oraz bazy danych kodowanych na podstawie uprawnień przydzielonych użytkownikom (abonentom).
  • Wykonywanie prac instalacyjnych w tym układanie przewodów, montaż gniazdek i listew, modyfikacje i nadzór nad stanem technicznym sieci telefonicznej i internetowej.
  • Współpraca z operatorami zewnętrznymi telekomunikacji w tym zbieranie ofert, przygotowywanie OPZ.
  • Nadzór nad umowami z operatorami telefonicznymi i rozliczanie faktur dotyczących ww. umów.
  • Nadzór nad terminowością rozliczania umów dotyczących telekomunikacji.
  • Nadzór nad przeglądami i pracami serwisowymi urządzeń klimatyzacyjnych wykonywanymi przez firmy zewnętrzne.
  • Dodatkowym atutem będzie chęć podnoszenia kwalifikacji zawodowych w zakresie wykonywania przeglądów instalacji wentylacji, oraz wykonywania pomiarów wydajności instalacji
Oferta:
  • umowa o pracę - cały etat
  • praca w zgranym zespole
  • pakiet medyczny
  • świadczenia z ZFSS
Pytania:
  • Kierownik Działu Teodor Jarosiński tel.: 22 116 31 73 lub 570 100 621
  • Dział Kadr tel. 22 116 32 79