Etat Właściciel Produktu (Product Owner) - Produkty Kredytowe dla Mikroprzedsiębiorstw

Firma: Bank Millennium S.A. miejsce pracy: Warszawa

W Banku Millennium patrzyMy w przyszłość, nieustannie poszukując nowych rozwiązań. Jakość jest obok innowacyjności podstawową wartością naszej kultury organizacyjnej i przejawia się w działaniach każdego pracownika. Zapewniamy Klientom dostęp do produktów i usług na wysokim poziomie, jednocześnie wychodząc naprzeciw ich zmieniającym się potrzebom.

Stale doskonalimy swoje kompetencje i stawiamy na współpracę. Tworzymy idealne warunki dla profesjonalnego rozwoju. Sprawdź nasze aktualne oferty pracy i wybierz najlepszą dla siebie. Z nami kariera zawodowa w bankowości jest na wyciągnięcie ręki!

Właściciel Produktu (Product Owner) - Produkty Kredytowe dla Mikroprzedsiębiorstw
Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: Praca/DMD/SOHO
Zadania:
  • Udział w pracach nad rozwojem jednego z kluczowych obszarów w ramach strategicznego projektu transformacji produktów i usług dla mikroprzedsiębiorstw
  • Wdrażanie i rozwój  produktów  kredytowych  dla mikroprzedsiębiorstw (kredyty na działalność bieżącą i inwestycyjne) w metodyce Agile
  • Zarządzanie inicjatywami mającymi na celu rozwój kanałów sprzedaży produktów kredytowych oraz optymalizację procesu kredytowego
  • Tworzenie ofert specjalnych i wdrażanie nowych rozwiązań w zakresie sprzedaży i obsługi produktów
Wymagania:
  • Min 4 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w banku poparte sukcesami, w tym doświadczenie w prowadzeniu projektów zgodnie z metodyką Agile
  • Bardzo dobra znajomość rynku kredytów dla klientów firmowych
  • Bardzo dobra znajomość procesu sprzedaży kredytów dla klientów  firmowych oraz narzędzi go wspomagających
  • Bardzo dobra praktyczna znajomość MS Excel, MS Access, MS PowerPoint
  • Bardzo dobra praktyczna znajomość języka angielskiego
  • Umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne, współpracy w zespole
Oferujemy:
  • Realny wpływ na kształtowanie strategicznego kierunku rozwoju kluczowych procesów i produktów dla mikroprzedsiębiorstw
  • Przestrzeń do realizacji własnych pomysłów, usprawnień, wdrażania nowych rozwiązań w obszarze zarządzania produktem
  • Ciekawą pełną wyzwań pracę
  • Przyjazną atmosferę w zespole nastawionym na dzielenie się wiedzą
  • Zaangażowanie w inicjatywy o kluczowym znaczeniu dla rozwoju Grupy Kapitałowej Banku Millennium