kandydatów

Etat Analityk - Logistyk

Firma: Panek S.A miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 5980974, z dnia 2021-11-09

Jesteśmy jedną z największych firm w branży krótko i długoterminowego wynajmu samochodów osobowych i dostawczych na terenie naszego kraju. Poszukujemy miłośników motoryzacji, kandydatów ambitnych, zmotywowanych, nastawionych na sukces i rozwój zawodowy.

Analityk - Logistyk

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • Wsparcie działań logistycznych poprzez zaawansowaną analizę danych;
  • Interpretacja aktualnych trendów i zapotrzebowania Klientów na oferowane usługi (identyfikacja tzw. strefy ciepła/zimna);
  • Optymalizacja i zwiększenie efektywności w wykorzystywaniu usług firmy;
  • Ścisła współpraca z Działem Floty i Zespołami Relokacji aut na terenie kraju;
  • Praca z dużą ilością danych, Excel, VBA.

Wymagania

  • Doświadczenie około 2 lat na podobnym stanowisku;
  • Bardzo dobra znajomość Excel, VBA, Makra;
  • Znajomość języka angielskiego będzie mile widziana;
  • Samodzielność, kreatywność, wysoki poziom komunikatywności;
  • Zaangażowanie i umiejętność pracy w zespole;

Oferujemy

  • Elastyczną formę zatrudnienia;
  • Pracę w największej wypożyczalni aut w Polsce;
  • Wpływ na rozwój firmy będącej liderem w branży;
  • Zniżki na przejazdy autami Panek CarSharing;
  • Pracę w zgranym zespole, w dogodnej lokalizacji biura;
  • Benefity: opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta Multisport, platforma do nauki języków.