kandydatów

Etat Junior Lawer

Firma: EPCM Executive Search miejsce pracy: Warszawa

Dla naszego Klienta, międzynarodowej spółki inwestującej w Nieruchomości na terenie Polski, poszukujemy kandydata/kandydatki na stanowisko Junior Lawyer. Codzienne obowiązki będą skoncentrowane na ścisłej współpracy i wsparciu Działu Prawnego. Ważnym aspektem jest pierwsze doświadczenie zawodowe zdobyte w dziale prawnym spółki z branży nieruchomości lub kancelarii zajmującej się obsługą z zakresu szeroko pojętego prawa nieruchomości.

Junior Lawer
Miejsce pracy: Warszawa
Zakres obowiązków:
  • Wsparcie starszych prawników przy sporządzaniu pism/umów w zakresie prawa budowlanego, administracyjnego i cywilnego
  • Analiza dokumentów i aspektów prawnych
  • Pomoc w koordynowaniu przepływu dokumentacji
Wymagania
  • Ukończone studia prawnicze (status aplikanta radcowskiego/adwokackiego mile widziany, nie jest jednak warunkiem koniecznym)
  • Minimum dwuletnie doświadczenie w charakterze prawnika w dziale prawnym firmy lub kancelarii zajmującej się obsługą z zakresu szeroko pojętego prawa nieruchomości w tym mile widziane prawo budowlane – warunek konieczny
  • Wiedza z zakresu prawa kontraktów, cywilnego.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie
  • Profesjonalizm w podejściu do realizowanych projektów i wysoki poziom odpowiedzialności za powierzone zadania oraz relację z klientem wewnętrznym
  • Kultura osobista i wysokie umiejętności interpersonalne
  • Umiejętność efektywnego zarządzania czasem
  • Umiejętność poprawnej priorytetyzacji zadań
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
Oferta
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet świadczeń socjalnych;
  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę lub kontrakt w rozwijającej się organizacji;
  • Możliwość poszerzania doświadczenia we współpracy z zespołem specjalistów i ekspertów, zapewniającego gwarancję zawodowego i osobistego rozwoju;
  • Możliwość budowania pozycji zawodowej w firmie o dużym potencjale;
  • Komputer, telefon.