kandydatów

Etat Koordynator ds. zasobów ludzkich (HR)

Firma: PKN Funduszu Narodów Zjednoczonych na Rzecz Dzieci - UNICEF miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 6311805, z dnia 2022-01-04

PKN Funduszu Narodów Zjednoczonych na Rzecz Dzieci - UNICEF

UNICEF od 75 lat ratuje życie dzieci, broni ich praw i pomaga im wykorzystać potencjał, jaki posiadają. Nigdy się nie poddajemy!

Pracujemy w najtrudniejszych miejscach na świecie, aby dotrzeć do najbardziej pokrzywdzonych dzieci. W ponad 190 krajach i terytoriach pracujemy #dlakazdegodziecka, aby budować lepszy świat dla wszystkich. Przed, w trakcie i po kryzysach humanitarnych jesteśmy na miejscu niosąc ratującą życie pomoc i nadzieję dzieciom i ich rodzinom. Realizujemy nie tylko działania pomocowe, ale także edukacyjne. Wierzymy, że edukacja to jedna z najbardziej skutecznych form zmieniania świata. W Polsce pracujemy ze szkołami i samorządami, aby prawa dziecka były zawsze przestrzegane, a głos młodych ludzi słyszany i respektowany. Jesteśmy apolityczni i bezstronni, ale nigdy nie pozostajemy obojętni, gdy chodzi o obronę praw dzieci i zabezpieczenie ich życia i przyszłości.

Koordynator ds. zasobów ludzkich (HR)

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

Obecnie do zespołu UNICEF Polska szukamy osoby odpowiedzialnej za:

  • Realizację wybranych projektów z obszaru HR, m.in. komunikacja wewnętrzna (we współpracy z działem marketingu i komunikacji),  employer i employee branding;
  • Realizację procesów rekrutacji i on-boardingu pracowników;
  • Udział w kształtowaniu kultury organizacyjnej;
  • Udział we wdrażaniu nowoczesnych rozwiązań i narzędzi HR;
  • Bieżącą współpraca z menadżerami w zakresie HR, m.in. oceny pracownicze, ścieżki kariery, potrzeby szkoleniowe;
  • Bieżącą współpraca ze specjalistą ds. kadr i płac;
  • Tworzenie analiz i raportów z obszaru HR;
  • Utworzenie i regularna aktualizacja bazy kandydatów.

Wymagania

  • Minimum 4-5 lat doświadczenia w obszarze HR;
  • Wyższe wykształcenie (preferowany kierunek zarządzanie zasobami ludzkimi);
  • Znajomość metod rekrutacji, rozwoju, modeli kompetencyjnych;
  • Umiejętność tworzenia systemów motywacyjnych;
  • Znajomość języka angielskiego min. B2;
  • Znajomość Pakietu MS Office;
  • Umiejętność zarządzania czasem i planowania pracy;
  • Łatwość nawiązywania kontaktów;
  • Mile widziane ukończone kursy i szkolenia w obszarze HR.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Pracę w międzynarodowej organizacji humanitarnej;
  • Przyjazną, niekorporacyjną atmosferę w zmotywowanym zespole;
  • Prywatną opiekę medyczną;
  • Dofinansowanie kursów językowych;
  • Szkolenia dla pracowników;
  • Elastyczny czas pracy.

Pozostałe oferty pracy w firmie PKN Funduszu Narodów Zjednoczonych na Rzecz Dzieci - UNICEF
Etat Specjalista ds. public relations w firmie: PKN Funduszu Narodów Zjednoczonych na Rzecz Dzieci - UNICEF miejsce pracy: Warszawa 15-06-2022
Etat Specjalista ds. social media w firmie: PKN Funduszu Narodów Zjednoczonych na Rzecz Dzieci - UNICEF miejsce pracy: Warszawa 15-06-2022
Etat Specjalista ds. Relacji z Darczyńcami w firmie: PKN Funduszu Narodów Zjednoczonych na Rzecz Dzieci - UNICEF miejsce pracy: Warszawa 09-02-2022
Etat Koordynator ds. współpracy z biznesem w firmie: PKN Funduszu Narodów Zjednoczonych na Rzecz Dzieci - UNICEF miejsce pracy: Warszawa 03-02-2022
Etat Kontroler Finansowy w firmie: PKN Funduszu Narodów Zjednoczonych na Rzecz Dzieci - UNICEF miejsce pracy: Warszawa 01-02-2022

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 04-01-2022
Wyświetleń: 107