kandydatów

Etat Pielęgniarka / Pielęgniarz

Firma: Wojskowy Instytut Medycyny Lotniczej miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 6313575, z dnia 2022-01-04

Wojskowy Instytut Medycyny Lotniczej (WIML) jest jednym z nielicznych w skali europejskiej ośrodków naukowo-badawczo-szkoleniowych i kliniczno-diagnostycznych, specjalizujących się w problematyce medycyny lotniczej.
Misją WIML jest świadczenie usług badawczych, naukowych i medycznych na najwyższym poziomie. Wysoko wykwalifikowana kadra Instytutu, nowoczesne laboratoria i unikalne urządzenia badawcze są gwarantem najlepszej jakości i profesjonalizmu.

Pielęgniarka / Pielęgniarz

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

Pielęgniarka odcinkowa/Pielęgniarz odcinkowy do Klinik: Okulistycznej, Laryngologicznej, Neurologicznej

  • planowanie i realizowanie opieki pielęgniarskiej stosownie do stanu zdrowia pacjenta zgodnie z obowiązującymi standardami postępowania,
  • realizowanie kompleksowych świadczeń pielęgniarskich zgodnie z aktualną wiedzą i kwalifikacjami,
  • pomoc lekarzowi w terapii poprzez wsparcie w badaniach diagnostycznych,
  • prowadzenie dokumentacji medycznej zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.

Pielęgniarka operacyjna/Pielęgniarz operacyjny w Centralnym Bloku Operacyjnym

  • instrumentowanie do zabiegów operacyjnych okulistycznych, laryngologicznych, chirurgicznych,

Wymagania

  • wykształcenia w zawodzie pielęgniarki/pielęgniarza,
  • aktualne prawo wykonywania zawodu,
  • mile widziane kursy specjalistyczne, kwalifikacyjne lub specjalizacja mające zastosowanie w zawodzie pielęgniarka/pielęgniarz,
  • mile widziany kurs specjalistyczny w zakresie Resuscytacji Krążeniowo - Oddechowej.

Oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę w szpitalu o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • miłą i przyjazną atmosferę pracy.