kandydatów

Etat Kierowca w Sekcji Transportu

Firma: Wojskowy Instytut Medycyny Lotniczej miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 6484725, z dnia 2022-02-04

Wojskowy Instytut Medycyny Lotniczej (WIML) jest jednym z nielicznych w skali europejskiej ośrodków naukowo-badawczo-szkoleniowych i kliniczno-diagnostycznych, specjalizujących się w problematyce medycyny lotniczej.

Misją WIML jest świadczenie usług badawczych, naukowych i medycznych na najwyższym poziomie. Wysoko wykwalifikowana kadra Instytutu, nowoczesne laboratoria i unikalne urządzenia badawcze są gwarantem najlepszej jakości i profesjonalizmu.

Kierowca w Sekcji Transportu

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

Najważniejsze zadania:

  • transport osób, mienia i sprzętu,
  • dbanie o powierzony do eksploatacji samochód wraz z wyposażeniem,
  • odpowiedzialność za właściwy stan techniczny pojazdu.

Wymagania

Oczekujemy:

  • wykształcenia min. zasadniczego zawodowego,
  • prawo jazdy kategorii B i C oraz co najmniej 3-letnie doświadczenie w kierowaniu pojazdami danej kategorii,
  • aktualne badania psychotechniczne,
  • zezwolenie na kierowanie pojazdami uprzywilejowanymi,
  • znajomość budowy i obsługi pojazdu,
  • umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu,
  • dyspozycyjność.

Oferujemy

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • miłą i przyjazną atmosferę w pracy.