kandydatów

Etat Koordynator ds. Instalacji Sanitarnych

Firma: EPCM Executive Search miejsce pracy: Warszawa

Międzynarodowa spółka deweloperska realizująca projekty mieszkaniowe poszukuje Koordynatora ds. Instalacji Sanitarnych. Nowa osoba będzie odpowiedzialna za nadzór nad częścią sanitarną inwestycji - od fazy projektowania po realizację.

Firma zapewnia bogaty pakiet benefitów – m. in. kartę Multisport, prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie oraz niezbędne narzędzia pracy.

Firma realizuje inwestycje w ramach pakietowania robót - posiada własne zespoły Kierowników Projektów, Kierowników Budów, Kierowników Robót oraz Inżynierów Budowy.

Koordynator ds. Instalacji Sanitarnych
Miejsce pracy: Warszawa
Zadania:
  • Wsparcie w przygotowywaniu projektów mieszkaniowych pod kątem branży sanitarnej;
  • Optymalizacje projektowe;
  • Dobór rozwiązań pod katem efektywności i kosztów;
  • Przygotowanie wytycznych na Architektów i nadzór nad proponowanymi przez nich rozwiązaniami;
  • Wsparcie procesu realizacji - współpraca w Kierownikami Projektów i Kierownikami Budów;
  • Opiniowanie proponowanych zmian na budowie;
  • Wsparcie dla kierownictwa budowy w nadzorze nad firmami wykonawczymi.
Wymagania:
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku;
  • Doświadczenie w zakresie realizacji inwestycji mieszkaniowych;
  • Uprawnienia bez ograniczeń w branży sanitarnej;
  • Wiedza w zakresie realizacji i rozliczania projektów;
  • Wykształcenie wyższe techniczne;
  • Dobra organizacja pracy, terminowość, sumienność.
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu umowę o pracę lub B2B;
  • Niezbędne narzędzia pracy;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + pakiet benefitów;
  • Zatrudnienie w stabilnej i ugruntowanej firmie.