kandydatów

Etat Kierownik Budowy (deweloper mieszkaniowy)

Firma: EPCM Executive Search miejsce pracy: Warszawa

Międzynarodowa spółka działająca w segmencie nieruchomości mieszkaniowych w oparciu o własne zasoby poszukuje Kierownika Budowy - praca w centrali firmy w zakresie koordynacji projektów od strony realizacji.

Dana osoba będzie odpowiedzialna za wsparcie Dyrektora Technicznego w koordynacji projektów w obszarze budownictwa mieszkaniowego na terenie Warszawy i współpracę z Kierownikami Projektów i kierownictwem budów.

Kierownik Budowy (deweloper mieszkaniowy)
Miejsce pracy: Warszawa
Zadania:
  • Wspieranie Dyrektora Technicznego w zakresie realizacji projektów deweloperskich - monitoring projektów, kontrola, współpraca z zespołami budów;
  • Współpraca z ramienia centrali z Kierownika Projektów, Kierownikami Budów oraz pozostałą kadrą inżynierską w zakresie wsparcia budowy w zgodnie z przepisami Prawa Budowlanego, polskimi normami, zasadami BHP i ppoż., oraz wewnętrznymi procedurami;
  • Monitorowanie wszystkich kontraktów firmy i weryfikacji zgodności z dokumentacją techniczną (specyfikacją techniczną, projektem budowlanym);
  • Określanie ryzyk i zapobieganie im poprzez adekwatne działania na projekcie;
  • Weryfikacja budżetu prac budowlanych, harmonogramu i sztuki budowlanej;
  • Współpraca z Inwestorem, projektantami, inspektorami nadzoru oraz innymi osobami uczestniczącymi w procesie budowlanym.
Wymagania:
  • Minimum kilkuletnie doświadczenie w prowadzeniu inwestycji mieszkaniowych jako Kierownik Budowy;
  • Bardzo dobra znajomość prawa budowlanego i etapów procesu inwestycyjnego;
  • Umiejętność zarządzania zespołem podwykonawców i własnym;
  • Doświadczenie w koordynacji pracy biura projektowego;
  • Doświadczenie w pracy na budżecie i harmonogramie budowy;
  • Nastawienie na jakość wykonywanej pracy ;
  • Rzetelność, skrupulatność, dobra organizacja pracy własnej i zespołu;
  • Rozwinięte umiejętności komunikacyjne;
  • Dobra znajomość języka angielskiego.
Oferujemy:
  • Pełną wyzwań pasjonującą pracę po stronie developera;
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia (wynagrodzenie + pakiet socjalny);
  • Pracę w gronie profesjonalistów i ekspertów na rynku nieruchomości.