kandydatów

Etat Asystent / Asystentka ds. Księgowości

Firma: Esselte Polska Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Asystent / Asystentka ds. Księgowości
Miejsce pracy: Warszawa

(praca tymczasowa do końca czerwca 2022)

Zakres obowiązków:
  • Wsparcie Działu Księgowości w realizacji codziennych zadań;
  • Prawidłowe i terminowe przetwarzanie dokumentacji księgowej;
  • Wprowadzanie dokumentów do systemu księgowego i ich terminowe księgowanie;
  • Weryfikacja płatności przychodzących;
  • Kontakt w Klientami wewnętrznymi oraz zewnętrznymi.
Poszukiwane kompetencje:
  • Studenci ostatnich lat lub absolwenci kierunku Finanse i Rachunkowość / Ekonomia;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (B2);
  • Dyspozycyjność w pełnym wymiarze godzin (40h/tygodniowo);
  • Umiejętność pracy w zespole.
Mile Widziane:
  • Znajomość języka niemieckiego (min. B1);
  • Wcześniejsze doświadczenie w Dziale Finansowym.
Oferujemy:
  • Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia do końca czerwca 2022 roku;
  • Pracę w renomowanej firmie, o stabilnej pozycji na rynku;
  • Benefity: Prywatna opieka medyczna, karta sportowa;
  • Przyjacielską atmosferę w pracy.