kandydatów

Etat Specjalista ds. marketingu

Firma: PayPo sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

PAYPO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Jesteś kreatywny, lubisz nowe wyzwania, masz lekkie pióro i potrafisz tworzyć różnorodne treści marketingowe? W PayPo szukamy osoby, która dołączy do naszego zespołu w roli Specjalisty ds. marketingu B2B i będzie wspierać nasz rozwój w obszarze komunikacji skierowanej do klienta biznesowego. Jeśli chcesz pracować w jednym z najdynamiczniej rosnących fintechów na rynku, dołącz do naszego zespołu.

PayPo to rewolucyjny sposób płatności - “Kup teraz, zapłać później” (buy now, pay later), który podbija właśnie serca polskich e-konsumentów. Z naszych usług skorzystało już 700 tys. klientów, a ich liczba stale dynamicznie rośnie. Nasza forma płatności jest dostępna już w ponad 25 000 sklepach internetowych wśród, których znalazły się m.in. sklepy grupy LPP (właściciel sklepów takich jak Reserved, Mohito czy Sinsay), Eobuwie.pl czy Media Expert.

Specjalista ds. marketingu
Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:
  • tworzenie i redagowanie treści na potrzeby różnych kanałów komunikacji, m.in. artykułów na bloga, opisów na stronę www, tekstów na portale zewnętrzne, prezentacji, case study, itd.
  • koordynowanie udziału firmy w targach, konferencjach, czy raportach branżowych,
  • wsparcie przy działaniach PR-owych,
  • tworzenie materiałów marketingowych, produktowych, sprzedażowych,
  • wsparcie innych działań komunikacyjnych spółki,
  • monitorowanie, analiza skuteczności i raportowanie prowadzonych działań,
  • research i monitorowanie trendów rynkowych.
Oczekujemy:
  • doświadczenia na analogicznym stanowisku,
  • lekkiego pióra i dobrej znajomości zasad języka polskiego,
  • kreatywności, zaangażowania i chęci rozwoju,
  • bardzo dobrej organizacji pracy i dbałości o szczegóły,
  • inicjatywy i samodzielności w działaniu, sumienności oraz otwartości na nowe rozwiązania,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie C1,
  • mile widziane doświadczenie w pracy w branży e-commerce,
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w tworzeniu dużych form contentowych takich, jak e-booki, czy raporty.
Oferujemy:
  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • rozwój umiejętności pod okiem specjalistów w branży,
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • interesujące wyzwania zawodowe,
  • opiekę medyczną Medicover, kartę Multisport i indywidualne zajęcia z języka angielskiego, dofinansowanie do ubezpieczenia na życie,
  • przyjazną i koleżeńską atmosferę w zespole,
  • możliwość pracy zdalnej.
Administratorem danych osobowych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji jest PayPo sp. z o.o. ul. Domaniewska 37, 02-672 Warszawa. Administrator będzie przetwarzał dane osobowe w celu przeprowadzenia rekrutacji na oferowane stanowisko. Pełną informację o przetwarzaniu danych osobowych można znaleźć tutaj.