kandydatów

Etat IT Recruiter

Firma: PayPo sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

PAYPO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

PayPo to rewolucyjny sposób płatności - “Kup teraz, zapłać później” (buy now, pay later), który podbija właśnie serca polskich e-konsumentów. Z naszych usług skorzystało już 700 tys. klientów, a ich liczba stale dynamicznie rośnie. Nasza forma płatności jest dostępna już w ponad 25 000 sklepach internetowych wśród, których znalazły się m.in. sklepy grupy LPP (właściciel sklepów takich jak Reserved, Mohito czy Sinsay), Eobuwie.pl czy Media Expert.

IT Recruiter
Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:
  • Kompleksowe prowadzenie rekrutacji - tworzenie ogłoszeń, wyszukiwanie bezpośrednie, pre-screening, planowanie spotkań rekrutacyjnych, informowanie kandydatów na bieżąco o procesie rekrutacji.
  • Aktywne pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynku do zespołu IT.
  • Ścisła współpraca z liderami zespołów IT w procesie rekrutacji.
  • Inicjowanie i wdrażanie nowych pomysłów wspierających satysfakcję i zaangażowanie pracowników.
  • Diagnozowanie potrzeb szkoleniowych i rozwojowych w organizacji, organizacja szkoleń.
  • Wsparcie działań onboardingowych, offboardingowych.
  • Bezpośrednia współpraca z działem HR.
  • Współpraca z zewnętrznymi dostawcami HR.
Oczekujemy:
  • Minimum 2 lata doświadczenia zawodowego w skutecznym pozyskiwaniu pracowników IT.
  • Znajomość skutecznych narzędzi i kanałów w rekrutacji IT.
  • Proaktywna postawa.
  • Samodzielność w realizacji zadań, wielozadaniowość oraz umiejętność zarządzania czasem.
  • Znajomość obowiązującego prawa pracy.
  • Poczucie humoru :)
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w pełnym wymiarze pracy.
  • Możliwość pracy w trybie zdalnym a spotkania stacjonarne tylko w uzgodnionych terminach.
  • Niezbędne szkolenia i narzędzia
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.
  • Nieformalną atmosferę pracy.

Benefity:

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
Administratorem danych osobowych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji jest PayPo sp. z o.o. ul. Domaniewska 37, 02-672 Warszawa. Administrator będzie przetwarzał dane osobowe w celu przeprowadzenia rekrutacji na oferowane stanowisko. Pełną informację o przetwarzaniu danych osobowych można znaleźć tutaj.