kandydatów

Etat Key Account Manager

Firma: PayPo sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Dołączając do naszego zespołu, masz możliwość współpracy z najlepszymi specjalistami w branży. W PayPo świadczymy innowacyjne usługi płatności w internecie, które są odpowiedzią na rosnące potrzeby konsumentów w zdigitalizowanym świecie. Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się FinTechem, któremu zaufało już ponad 25 000 sklepów internetowych i stacjonarnych. Działamy w dwóch biurach - od 2016 roku w Warszawie i od 2018 w Poznaniu. Wprowadziliśmy na polski rynek e-commerce innowacyjne usługi “Buy now, pay later”, dzięki którym sklepy współpracujące z PayPo oferują konsumentom płatności nowej generacji. Nasze usługi zaczęliśmy wdrażać i rozwijać także na nowych rynkach europejskich - m.in. w Rumunii oraz Czechach.

Obecnie szukamy osoby na stanowisko:

Key Account Manager
Miejsce pracy: Warszawa

Oferujemy Ci ciekawą pracę w środowisku doświadczonych fachowców, wynalazców i projektantów tworzących usługi PayPo. Twoimi głównymi zadaniami będą opieka nad Klientami i sprzedaż produktów finansowych, dlatego zapraszamy, jeśli

  • posiadasz wykształcenie wyższe oraz minimum dwuletnie doświadczenie w pracy na stanowisku Key Account Manager lub podobnym
  • posiadasz dwuletnie doświadczenie z różnymi formami e-płatności, w tym usługi płatnicze, odroczone płatności
  • chcesz wykorzystać i doskonalić swoje umiejętności sprzedażowe
  • cenisz sobie pracę w zgranym teamie, w przyjaznej atmosferze
  • chcesz mieć realny wpływ na wysokość swojego wynagrodzenia
  • praca z Excelem oraz Power Point nie jest Ci obca
  • samodyscyplina i umiejętność organizacji pracy jest Twoim atutem
Twoje obowiązki:
  • opieka nad Klientami
  • sprzedaż usług finansowych
  • nawiązywanie i rozwijanie współpracy z Klientami
  • budowanie długotrwałych relacji z Klientami
  • tworzenie strategii współpracy i badanie trendów oraz danych rynkowych
Co oferujemy:
  • umowę o pracę
  • wynagrodzenie składające się z podstawy oraz prowizji
  • jasne cele, których realizacja da Ci możliwość otrzymania podwyżki po okresie próbnym
  • możliwość zdobycia doświadczenia w jedynym w swoim rodzaju modelu sprzedaży
  • pełne wyzwań środowisko pracy
Dodatkowo:
  • pakiet sportowy, pakiet medyczny, zajęcia z języka angielskiego, ubezpieczenie na życie, integracje
Administratorem danych osobowych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji jest PayPo sp. z o.o. ul. Domaniewska 37, 02-672 Warszawa. Administrator będzie przetwarzał dane osobowe w celu przeprowadzenia rekrutacji na oferowane stanowisko. Pełną informację o przetwarzaniu danych osobowych można znaleźć tutaj.