kandydatów

Etat Księgowa / Księgowy

Firma: EPCM Executive Search miejsce pracy: Warszawa

Międzynarodowa spółka działająca w segmencie nieruchomości komercyjnych w oparciu o własne zasoby poszukuje Księgowej. Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za prowadzenie pełnej księgowości powierzonych spółek, przygotowywanie sprawozdań finansowych. Idealny/a kandydat/ka będzie posiadać praktyczną znajomość ustawy o rachunkowości i przepisów podatkowych.

Księgowa / Księgowy
Miejsce pracy: Warszawa
Opis stanowiska
  • Prowadzenie pełnej księgowości powierzonych spółek zgodnie z obowiązującymi przepisami ustawy o rachunkowości i prawa podatkowego

  • Sprawdzanie poprawności, dekretowanie i księgowanie dokumentów finansowo-księgowych

  • Dbałość o prawidłowy obieg dokumentów w firmie

  • Miesięczne kontrolowanie sald odbiorców/dostawców, wyjaśnianie różnic

  • Przygotowywanie kalkulacji i deklaracji podatkowych (CIT, VAT, PCC itp.)

  • Sprawozdawczość GUS i NBP

  • Przygotowywanie sprawozdań finansowych i pomoc przy audycie

  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi i organami podatkowymi

  • Przygotowywanie zestawień i raportów na potrzeby wewnętrzne firmy

  • Bieżące monitorowanie zmian podatkowych

Profil kandydata
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe preferowane: Finanse, Rachunkowość, Ekonomia
  • Min. 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Mile widziana znajomość rozliczenia kas fiskalnych
  • Praktyczna znajomość ustawy o rachunkowości i przepisów podatkowych
  • Komunikatywna znajomość jęz. angielskiego
  • Dobra znajomość Ms Excel
  • Samodzielność, systematyczność, rzetelność, zaangażowanie i odpowiedzialność
Oferujemy
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku (umowa o pracę)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie odpowiednie do posiadanych umiejętności wraz ze świadczeniami (prywatna opieka medyczna, karta sportowa)
  • Roczna premia uznaniowa
  • Praca w bardzo dobrej atmosferze wśród ludzi o różnych kompetencjach i profilach zawodowych
  • Możliwość podnoszenie kwalifikacji zawodowych w gronie doświadczonych współpracowników oraz poprzez uczestnictwo w szkoleniach
  • Realna możliwość awansu
  • Nowoczesne biuro na Powiślu, przy stacji metra