kandydatów

Etat Specjalista ds. Analiz i Implementacji Zmian

Firma: Cyfrowy Polsat S.A. miejsce pracy: Warszawa

Specjalista ds. Analiz i Implementacji Zmian
Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: SA/ES/EP/111/0222
Opis stanowiska:
  • Zarządzanie zmianą w procesie Release Management
  • Planowanie i koordynacja prac dotyczących wdrożeń, instalacji rozwiązań informatycznych na środowiskach testowych i produkcyjnych
  • Zlecenia prac wewnątrz organizacji (zasoby informatyczne, otwarcia ruchu itp.)
  • Wsparcie analityczne dla procesów Incident i Problem Management
  • Analiza techniczna i biznesowa problemów występujących w systemach informatycznych
  • Analiza trendów i potencjalnych źródeł awarii
  • Współpraca z zespołami IT: Infrastruktury, Administratorów Aplikacji, Security, ServiceDesk, IM, SLM  i inne
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: informatyka, telekomunikacja lub pokrewne)
  • Doświadczenia w obszarze zarządzania usługami IT (procesy biznesowe, aplikacje, systemy, bazy danych)
  • Doświadczenie w komunikacji z klientami i użytkownikami usług IT
  • Praktyczna znajomość zagadnień ITIL v3 lub v4, a w szczególności procesów: Release Managment, Incident Management, Problem Management (certyfikat ITIL Foundation będzie dodatkowym atutem)
  • Doświadczenie w realizacji projektów wdrażających nowe rozwiązania biznesowe oraz techniczne
  • Doświadczenie w planowaniu i koordynacji dużych wdrożeń dla systemów  informatycznych  składających  się z różnorodnych platform sprzętowych, systemów operacyjnych, baz danych i aplikacji
  • Znajomość narzędzi JIRA, Confluence, Remedy
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym w mowie i piśmie
  • Bardzo dobre umiejętności organizacyjne i koordynacyjne.
  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz rozwiązywania problemów pod presją czasu
  • Umiejętność pracy w zespole
Oferujemy:
  • Umowa o pracę;
  • Możliwość rozwoju w jednej z największych grup kapitałowych
  • Przyjazną atmosferę pracy, współpracę z osobami otwartymi i chętnie dzielącymi się wiedzą
  • Zdobywanie wiedzy od praktyków oraz cenne doświadczenie
  • Pakiet benefitów (MultiSport, opieka medyczna, oferty pracownicze)