kandydatów

Etat Leasing Manager - parki logistyczne

Firma: Jobfinder miejsce pracy: Warszawa

Nasz Klient to Grupa Kapitałowa, która od 2010 roku z powodzeniem realizuje projekty deweloperskie na terenie całej Polski. Funkcjonuje na rynku nieruchomości komercyjnych jako deweloper specjalizujący się w budowie na wynajem lub sprzedaż nowoczesnych powierzchni magazynowych, produkcyjnych oraz infrastruktury lotniskowej. Posiada także doświadczenie w zarządzaniu obiektami. Są to usługi na najwyższym poziomie – co potwierdza ciągle rosnąca grupa Klientów, a także liczne wyróżnienia.

Do swojego prężnie rozwijającego się zespołu poszukuje osoby na stanowisko:

Leasing Manager - parki logistyczne
Miejsce pracy: Warszawa
Opis stanowiska
  • Odpowiedzialność za opracowanie strategii komercjalizacji, marketingu oraz PRu inwestycji komercyjnych realizowanych przez holding,
  • Pozyskiwanie najemców pod inwestycje magazynowo - przemysłowe oraz utrzymywanie relacji z obecnymi najemcami,
  • Negocjacje i renegocjacje umów najmu,
  • Współpraca z agencjami nieruchomości w zakresie pozyskiwania najemców,
  • Udział w przygotowaniu prezentacji oraz materiałów marketingowych,
  • Bieżąca współpraca z działem prawnym, property management, inwestycji oraz technicznym w zakresie przygotowania i obsługi zawartych umów najmu,
  • Bieżące raportowanie.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe, mile widziane kierunkowe związane z rynkiem nieruchomości komercyjnych lub prawnicze,
  • Rozwinięta sieć kontaktów oraz znajomość rynku komercyjnego, zwłaszcza logistyczno – przemysłowego,
  • Bardzo dobrze rozwinięte umiejętności negocjacyjne oraz bardzo dobra znajomość aspektów biznesowych i prawnych związanych z wynajmem,
  • Wysokorozwinięte umiejętności interpersonalne,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.
Oferujemy:
  • Możliwość realizacji wymagających oraz innowacyjnych projektów inwestycyjnych,
  • Możliwość stałego rozwoju i poszerzania swoich kompetencji,
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia i pakiet benefitów.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm. ). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.