kandydatów

Etat HR Senior Specialist

Firma: Jobfinder miejsce pracy: Warszawa

Globalne zmiany zachodzą w szybkim tempie. Nowe możliwości kreowane są co chwila, równocześnie wzrasta ich komplikacja. Nasz Klient obsługuje firmy z różnych branż na całym świecie. Aby móc podejmować trafne decyzje, muszą one diagnozować sytuacje w otoczeniu biznesowym - w krótkiej i długiej perspektywie.

Nasz Klient pozyskuje i gromadzi cenne dane a do ich analizy stosuje podejście naukowe. Sprawnie łączy świat praktyki biznesowej z dorobkiem świata nauki. Dba przy tym o precyzję i rzetelność. Specjalnością tej firmy jest inżynieria w obrębie danych,  wyznacza kierunki rozwoju branży i kreuje wartość badań poprzez innowacje.

Do swojego zespołu profesjonalistów poszukuje osoby na stanowisko:

HR Senior Specialist
Miejsce pracy: Warszawa
Opis stanowiska:
  • Kompleksowe zarządzanie procesami HR i związaną z nimi dokumentacją pracowniczą,
  • Zatrudnianie nowych pracowników, koordynowanie wypowiedzeń, zarządzanie zmianami stanowisk, nieobecnościami,
  • Wsparcie kadrowo-płacowe firmy zewnętrznej,
  • Zarządzanie danymi pracowniczymi i administrowanie świadczeniami,
  • Zarządzanie procesami HR w podległych krajach z uważnością na lokalną politykę i prowadzenie procesów HR specyficznych dla danego kraju, aby skutecznie wspierać wewnętrzne zapytania biznesu i identyfikować obszary wsparcia,
  • Prowadzenie dokumentacji na wewnętrznych systemach HR,
  • Szkolenie kolegów na podobnym stanowisku i przekazywanie wiedzy.
Wymagania:
  • Minimum 3 lata doświadczenia zawodowego na stanowisku Specjalisty ds. HR, Kadr, Płac lub HR Generalist w firmie międzynarodowej,
  • Wyższe wykształcenie w dziedzinie HR, ekonomii lub pokrewnych,
  • Doskonała znajomość języka polskiego i angielskiego, zarówno w mowie, jak i piśmie,
  • Doświadczenie w pracy z Klientem wewnętrznym i umiejętności rozwiązywania problemów,
  • Pasja do pracy z liczbami/danymi, analityczne myślenie,
  • Dokładność, rzetelność,
  • Doskonałe umiejętności organizacyjne i zarządzania czasem,
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne,
  • Doskonała znajomość MS Office, zwłaszcza Excela.

Oferujemy:
  • System wynagrodzeń oparty o umowę o pracę,
  • Możliwość rozwoju i awansu zawodowego,
  • Pracę w międzynarodowej korporacji i dostęp do innowacyjnych narzędzi i rozwiązań informatycznych,
  • Pracę w zgranym i doświadczonym zespole ludzi,
  • Możliwość wymiany wiedzy i doświadczeń na arenie międzynarodowej,
  • Opiekę medyczną, kartę Multisport, praca w modelu hybrydowym,
  • Możliwość korzystania z pakietu benefitów Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych,
  • Biuro w sercu Powiśla, z dogodnym dojazdem z różnych stron Warszawy,
  • Dostęp do platformy online obejmującej szkolenia językowe, programy komputerowe, rozwój osobisty.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm. ). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.