kandydatów

Etat Purchasing Manager

Firma: Jobfinder miejsce pracy: Warszawa

Nasz Klient to prężnie rozwijająca się międzynarodowa organizacja, działająca na rynku europejskim i polskim od kilkunastu lat. Z powodzeniem wspiera swoich kluczowych Klientów, dostarczając im najwyższej jakości produkty z całego świata. W ofercie posiadają ok 1500 SKU, współpracują ze znanymi sieciami handlowymi, a także wspierają kluczowych Klientów z branży Food Service.

Do swojego zespołu sprzedażowego poszukujemy Eksperta na stanowisko:

Purchasing Manager
Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: PM/22

Opis stanowiska:

  • negocjacje zakupowe (ceny, kontrakty, terminy itp.),
  • zamawianie produktów z podległej kategorii,
  • optymalizacja zakupów (cena, ilość SKU, jakość, ilość dostawców),
  • kontrola stanów magazynowych i obiegu dokumentów,
  • poszukiwanie nowych produktów na rynku,
  • prezentowanie nowych produktów,
  • współpraca z innymi działami w firmie.

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • doświadczenie we współpracy z Klientem biznesowym, znajomości potrzeb i celów biznesowych, umiejętności prowadzenia negocjacji, przygotowywania prezentacji biznesowych,
  • udział w targach branżowych, spotkaniach handlowych z kluczowymi dostawcami,
  • biegła znajomość j. angielskiego jest konieczna,
  • mile widziany język grecki,
  • kreatywność, sumienność i zaangażowanie,
  • dobra organizacja pracy oraz samodzielność.

Oferujemy:

  • sympatyczną atmosferę opartą na partnerstwie i współpracy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • szkolenia, ciągły rozwój,
  • pakiet benefitów pozapłacowych.