kandydatów

Etat Specjalista (Starszy) w Departamencie Zasobów Ludzkich

Firma: Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A. miejsce pracy: Warszawa

Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A. poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko:

Specjalista (Starszy) w Departamencie Zasobów Ludzkich
Miejsce pracy: Warszawa
Twoje zadania:
  • samodzielne prowadzenie projektów rekrutacyjnych
  • aktywne działania skierowane na poszukiwanie kandydatów
  • dbałość o pozytywne doświadczenia kandydatów (Candidate Experience)
  • bieżące doradztwo oraz wsparcie operacyjne w zakresie HR dla kadry menedżerskiej
  • budowanie dobrych relacji z managerami i wspieranie w sprawach personalnych dotyczących ich działu
  • przygotowywanie bieżącej komunikacji wewnętrznej w zakresie prowadzonych projektów
  • przygotowywanie raportów, zestawień i wskaźników
  • udział w projektach z obszaru miękkiego HR
  • przeprowadzanie exit interviews i analiza wyników
Nasze oczekiwania:
  • doświadczenie w obszarze miękkiego HR, m.in. employer branding, prowadzeniu procesów rekrutacyjnych
  • wykształcenie wyższe kierunkowe: zarządzanie zasobami ludzkimi, psychologia, socjologia
  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację w mowie i piśmie
  • wysokie zdolności organizacyjne, komunikatywność, samodzielność
  • samodzielność i dobra organizacja pracy własne
  • wysokie umiejętności interpersonalne
Oferujemy:
  • wyzwania zawodowe związane z możliwością realizacji ciekawych projektów
  • międzynarodowe środowisko pracy
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów i innowacyjnych rozwiązań
  • karty sportowe
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie do wczasów