Etat Zastępca Dyrektora działu Przygotowania Inwestycji Mieszkaniowych

Firma: EPCM Executive Search miejsce pracy: Warszawa

Dla jednego z naszych klientów – dewelopera realizującego inwestycje mieszkaniowe, poszukujemy osoby na stanowisko Zastępcy Dyrektora działu Przygotowania Inwestycji. Osoba zatrudniona będzie współpracować z Dyrektorem Działu przy obsłudze przygotowania inwestycji mieszkaniowych. Idealny kandydat powinien posiadać kilkuletnie doświadczenie w administracyjnej obsłudze procesu. Pracodawca zapewnia stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Zastępca Dyrektora działu Przygotowania Inwestycji Mieszkaniowych
Miejsce pracy: Warszawa
Twój zakres obowiązków:
  • Udział w kierowaniu całością działań związanych z inwestycją - od momentu zakupu gruntu po uzyskanie Pozwolenia na Budowę;
  • Nadzór nad opracowywaniem harmonogramów, budżetu inwestycji i analiza ryzyk;
  • Uzyskiwanie niezbędnych pozwoleń, decyzji, uzgodnień, kontakty z urzędami, gestorami mediów, itp.;
  • Postępowania infrastrukturalne, drogowe ZRID, etc.;
  • Współpraca z Biurem Architektonicznym na etapie projektu koncepcyjnego, budowlanego i wykonawczego;
  • Codzienna współpraca ze wszystkimi działami firmy zaangażowanymi w inwestycję;
  • Raportowanie do Dyrektora Działu oraz Prezesa.
Wymagania pracodawcy:
  • Kilkuletnie doświadczenie zawodowe w przygotowaniu inwestycji mieszkaniowych, poparte sukcesami w uzyskiwaniu decyzji o warunkach zabudowy i pozwoleń budowlanych;
  • Wykształcenie wyższe: kierunki techniczne;
  • Doświadczenie w administracyjnej obsłudze procesu przygotowania inwestycji;
  • Bardzo dobra znajomość branży deweloperskiej i przepisów budowlanych;
  • Skuteczność w realizacji powierzonych zadań bez względu na zmieniające się okoliczności;
  • Wysoki poziom zaangażowania i inicjowania rozwiązań w trudnych sytuacjach.
Pracodawca oferuje:
  • Umowę o pracę lub zatrudnienie w oparciu o B2B;
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia;
  • Stabilne zatrudnienie;
  • Pracę w wysoko zmotywowanym zespole oraz w przyjaznej atmosferze.