kandydatów

Etat Dyrektor Finansowy / CFO

Firma: EPCM Executive Search miejsce pracy: Warszawa

Europejska firma deweloperska realizująca inwestycje komercyjne i mieszkaniowe poszukuje Kandydatek/ów na stanowisko Dyrektora Finansowego / CFO z doświadczeniem w branży Real Estate. Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za koordynację całokształtu zagadnień finansowych w firmie, koordynację transakcji oraz czynności sprawozdawczo-kontrolnych.

Firma aktywnie działa na polskim rynku realizując prestiżowej inwestycje biurowe oraz inwestycje PRS.

Na nowo utworzonym stanowisku odpowiadać będziesz na zarządzanie pionem finansowym firmy, udział w realizacji strategii rozwoju na polskim rynku oraz zarządzanie podległym zespołem finansowo-księgowym. Dołączysz do znanej na rynku marki, weźmiesz udział w największych inwestycjach, będziesz współpracować ze znakomitym managementem.
Dyrektor Finansowy / CFO
Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Udział w tworzeniu studiów wykonalności inwestycji komercyjnych oraz przygotowywanie wniosków dla Zarządu;
  • Udział w przygotowaniu i koordynacji transakcji związanych z przejęciem i sprzedażą nieruchomości;
  • Sporządzanie, negocjowanie i przetwarzanie wszystkich umów związanych z transakcją;
  • Wdrożenie odpowiednich wytycznych korporacyjnych;
  • Zapewnienie zgodności ze wszystkimi regulacjami prawnymi i wytycznymi korporacyjnymi związanymi z projektem wraz z pozostałymi działami w firmie;
  • Koordynacja AP & AR (odpowiedzialność za prawidłowe wystawianie faktur dostawców i podwykonawców, kontrolę fakturowania, sprawdzanie i księgowanie, monitorowanie przebiegów płatności, rabatów gotówkowych, monitowanie, poręczenie, etc.);
  • Podejmowanie odpowiednich działań kontrolnych i sprawozdawczych (w przypadku budżetu i ryzyk) dla porównania rzeczywistych celów, miesięcznego rachunku zysków i strat, sprawozdania z projektu, etc.;
  • Przygotowanie planów finansowych i monitorowanie cash-flow;
  • Koordynacja wszystkich spraw ubezpieczeniowych;
  • Zarządzanie spółkami (SPV);
  • Udział w procesie sprzedaży: odpowiedzialność za wszystkie kwestie handlowe i podatkowe.
Wymagania:
  • Bardzo dobra znajomość zagadnień z obszaru bankowości, zarządzania finansami, rachunkowości finansowej i zarządczej, przepisów podatkowych;
  • Kilkuletnie doświadczenie na stanowisku związanym z zarządzaniem obszarem finansowym w spółkach deweloperskich;
  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne;
  • Język angielki w stopniu swobodnej komunikacji biznesowej;
  • Wysoki poziom zaangażowania, lojalności i poczucia odpowiedzialności za wykonane zadania;
  • Umiejętności interpersonalne wymagane do budowania współpracy i relacji na szczeblu zarządczym;
  • Doświadczenie i umiejętności zarządzania zespołem oraz zarządzania projektami.
Oferujemy:
  • Dołączenie do międzynarodowej firmy na nowo utworzone stanowisko w strukturach i udział w rozwoju Spółki na polskim rynku;
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Niezbędne narzędzia pracy, w tym samochód służbowy (możliwy także ryczałt);
  • Benefity pozapłacowe.