kandydatów

Etat Księgowa

Firma: Dwa Plus Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 6877029, z dnia 2022-04-19

Firma DWA PLUS w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osoby do pracy w firmie.

Proponujemy pracę w miłym zespole na warszawskim Wilanowie. Poszukujemy osób dyspozycyjnych, do pracy w pełnym wymiarze godzin.

Księgowa

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • weryfikacja dokumentów księgowych
  • wystawianie faktur sprzedaży
  • kontrola należności i zobowiązań
  • przygotowywanie zestawień i raportów księgowych
  • wprowadzanie płatności do systemu bankowego
  • generowanie wyciągów bankowych z systemu bankowego.
  • importowanie wyciągów bankowych do systemu finansowo-księgowego
  • prowadzenie ewidencji kosztów
  • udział w czynnościach związanych z rozliczeniem i zamknięciem miesiąca

Wymagania

  • wykształcenie kierunkowe (wskazane ekonomia, rachunkowość, finanse)
  • min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • dobra znajomość zagadnień podatkowych, zasad rachunkowości oraz przepisów księgowych
  • sumienność, rzetelność
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • mile widziana umiejętność obsługi programu Comarch Optima

Oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę)
  • atrakcyjne wynagrodzenie