kandydatów

Etat Junior Graphic Designer

Firma: Prosto sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Prosto to jedna z wiodących marek odzieży wysokiej jakości segmentu streetwear. Produkty marki Prosto kierowane są do osób lubiących wyzwania, ceniących sobie komfort oraz stawiających na wysoką jakość. Ubrania Prosto cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród młodych dynamicznych i aktywnie żyjących ludzi, dla których oprócz wygody ważne są nowoczesne rozwiązania techniczne, jakość oraz design.

Junior Graphic Designer
Miejsce pracy: Warszawa

Obecnie do naszego zespołu szukamy osoby nieprzeciętnej, znającej streetwear i kulturę miejską. Osoby z wyczuciem stylu i estetyki jaką posługuje się Prosto. Osoby pełnej pasji i zaangażowania, fascynującej się możliwościami jakie daje współczesna komunikacja marketingowa.

Zakres obowiązków:
  • Tworzenie key visuali, identyfikacji graficznej, layoutów do komunikacji marketingowej
  • Przygotowywanie materiałów pod kampanie digital i na media społecznościowe
  • Optymalizacja i retusz zdjęć pod publikację na stronie internetowej
  • Przygotowywanie plików do druku
  • Projektowanie katalogów produktowych i prezentacji graficznych

Wymagania:
  • Doświadczenie zawodowe związane z projektowaniem grafiki reklamowej i opracowywaniem materiałów na potrzeby kampanii digital
  • Biegła znajomość pakietu Adobe (PhotoShop, Illustrator, AfterEffects)
  • Wiedza i umiejętności z zakresu przygotowania grafik pod web i social media
  • Znajomość branży streetwear
  • Kreatywność, sumienność i zaangażowanie w powierzone zadania
  • Zainteresowanie reklamą oraz trendami w zakresie projektowania
  • Umiejętność pracy na podstawie briefu
  • Zdolność do pracy pod presją czasu oraz wymogów
  • Wysoka atencja na detal
  • Otwartość, koleżeństwo i pozytywna energia (warunek obowiązkowy)
  • Mile widziana umiejętność gry w ping-ponga i Fifę! Opcjonalnie UFC
Oferujemy:
  • Pracę w rozwijającej się organizacji i realny wpływ na rozwój marki Prosto
  • Pracę w dynamicznym i różnorodnym zespole ludzi
  • Twórczą i nieformalną atmosferę w pracy
  • Wyjątkową lokalizację biura
  • Zniżki na zakup produktów marki Prosto