kandydatów

Etat Tester - testy automatyczne (RP)

Firma: Cyfrowy Polsat S.A. miejsce pracy: Warszawa

Tester - testy automatyczne (RP)
Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: AL/AT/RP/OGL
Opis stanowiska
  • Rozwój automatyzacji testów rozwiązań informatycznych Grupy
  • Udział w wyznaczaniu trendów rozwoju automatyzacji testów w Grupie
  • Realizacja testów nowoczesnych rozwiązań informatycznych i teleinformatycznych (w szczególności automatycznych)
  • Przygotowanie automatycznych scenariuszy i przypadków testowych na bazie dokumentacji projektowych w tym analizy wymagań funkcjonalnych i niefunkcjonalnych
  • Uruchamianie i utrzymanie testów automatycznych
  • Weryfikacja wyników pracy automatów i zgłaszanie błędów w przypadku ich wykrycia
  • Współpraca z zespołami wewnętrznymi i zewnętrznymi (analitycy, dostawcy)
Wymagania
  • Znajomość narzędzi automatyzacji testów: Selenium, Microfocus UFT, CyPress, inne mile widziane
  • Znajomość narzędzi: Jira, Confluence, Git, Jenkins, Maven
  • Znajomość języków programowania w stopniu pozwalającym na sprawną automatyzację testów: Java, JavaScript, C#, Python, inne mile widziane
  • Znajomość języka SQL i baz danych
Oferujemy
  • Pracę w ambitnym zespole przy ciekawych rozwiązaniach
  • Możliwość poznania wielu technologii informatycznych
  • Możliwość poznania nowych systemów i baz danych w ramach realizacji testów
  • Współpraca z osobami o różnym profilu zawodowym – rozwój, architektura, biznes
  • Wsparcie socjalne: opieka medyczna LuxMed z możliwością wykupienia usług dla członków rodziny, kartę Multisport
  • Dostęp do usług oferowanych przez Grupę na korzystnych warunkach