kandydatów

Etat Młodsza Księgowa / Młodszy Księgowy

Firma: OSRP miejsce pracy: Warszawa

Firma BK SEE Poland wchodzi w skład międzynarodowej Grupy Fast Food Retail. Obecnie nasza działalność na polskim rynku koncentruje się na zarządzaniu dwudziestoma restauracjami sieci Burger King.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Młodsza Księgowa / Młodszy Księgowy
Warszawa
Zakres obowiązków:

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiadała za wspieranie działań z obszaru księgowości.

Szczegółowy zakres obowiązków jest następujący:
  • Bieżąca weryfikacja i księgowanie faktur.
  • Nadzór nad sprawnym obiegiem dokumentów.
  • Księgowanie wyciągów bankowych i rozliczanie kont kontrahentów.
  • Wprowadzanie płatności w systemie bankowym.
  • Przygotowywanie i analiza zestawień okresowych i raportów.
  • Współpraca z innymi członkami zespołu finansowo-księgowego.
Nasze oczekiwania:
  • Student / absolwent.
  • Znajomość języka angielskiego komunikatywna.
  • Znajomość aplikacji MS Office (w szczególności Excel).
  • Dokładność, sumienność, zaangażowanie.
  • Spójność, dokładność i dbałość o szczegóły.
  • Chęć do zdobywania wiedzy.
  • Zdolność do samodzielnej pracy.
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej.
  • Budowanie dobrych relacji z ludźmi.
  • Umiejętność pracy w grupie.
Nasza oferta:
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego wykształcenia i doświadczenia.
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (po okresie próbnym).
  • Praca hybrydowa (3 dni w biurze + 2 dni zdalnie).
  • Praca dla globalnej, dobrze rozpoznawalnej marki Burger King.
  • Możliwość nauki angielskiego.
  • Przyjemna atmosfera pracy.
I hereby give consent for my personal data included in my application to be processed for the purposes of the recruitment process under the Personal Data Protection Act as of 29 August 1997, consolidated text: Journal of Laws 2016, item 922 as amended.