kandydatów

Etat Specjalista ds. kadr i płac

Firma: OSRP miejsce pracy: Warszawa

Firma BK SEE Poland wchodzi w skład międzynarodowej Grupy Fast Food Retail. Obecnie nasza działalność na polskim rynku koncentruje się na zarządzaniu dwudziestoma restauracjami sieci Burger King.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. kadr i płac
Warszawa

 ½ etatu

Odpowiedni kandydat powinien mieć doświadczenie w prowadzeniu kadr i płac i wykazywać chęć dalszego rozwoju w tej dziedzinie.

Zakres obowiązków:

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiadała za kompleksowe prowadzenie wszystkich prac związanych z obszarem kadr i płac przedsiębiorstwa w zgodności z lokalnymi przepisami, kontrolowanie obszaru wynagrodzeń. Szczegółowy zakres obowiązków jest następujący:

  • Pełna obsługa kadrowo-płacowa pracowników i zleceniobiorców firmy;
  • Przygotowywanie i rozliczanie umów o pracę/umów cywilno-prawnych;
  • Kompleksowe rozliczanie wynagrodzeń pracowników, sporządzanie list płac;
  • Prowadzenie i kontrola poprawności dokumentacji pracowniczej;
  • Wprowadzanie danych do systemu kadrowo-płacowego (ENOVA);
  • Sporządzanie deklaracji kadrowo-płacowych do US, GUS, ZUS, PFRON;
  • Współtworzenie i realizacja polityki personalnej;
  • Współtworzenie systemów premiowania oraz ich naliczanie;
  • Udział w zapewnieniu wewnętrznych regulaminów i procedur wymaganych przepisami Prawa Pracy.
Nasze oczekiwania:
  • Wykształcenie zgodne z profilem stanowiska (magister lub licencjat z zakresu finanse, rachunkowość, kadry i płace);
  • Bardzo dobra znajomość przepisów prawa pracy;
  • Znajomość przepisów prawa podatkowego;
  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym;
  • Mile widziani absolwenci studiów podyplomowych o tematyce zgodnej z profilem stanowiska;
  • Mile widziana znajomość programu ENOVA;
  • Podstawowa znajomość języka angielskiego;
  • Znajomość aplikacji MS Office (w szczególności Excel);
  • Wysokie standardy etyki biznesowej i etyki zawodowej;
  • Dyskretność;
  • Umiejętność rozwiązywania problemów;
  • Precyzja i niezawodność;
  • Dokładność, sumienność, zaangażowanie;
  • Spójność, dokładność i dbałość o szczegóły;
  • Chęć do zdobywania wiedzy;
  • Zdolność do samodzielnej pracy;
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej;
  • Budowanie dobrych relacji z ludźmi;
  • Umiejętność pracy w grupie.
  • Doświadczenie w branży gastronomicznej będzie dodatkowym atutem.
Nasza oferta:
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego wykształcenia i doświadczenia;
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (po okresie próbnym);
  • Praca dla globalnej, dobrze rozpoznawalnej marki Burger King;
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej z dopłatą pracownika;
  • Możliwość nauki angielskiego;
  • Karnet sportowy z dopłatą pracownika;
  • Możliwość regularnej pracy hybrydowe (3 dni w biurze + 2 dni zdalnie);
  • Przyjemna atmosfera pracy.
I hereby give consent for my personal data included in my application to be processed for the purposes of the recruitment process under the Personal Data Protection Act as of 29 August 1997, consolidated text: Journal of Laws 2016, item 922 as amended.