kandydatów

Etat Asystent / Asystentka Dyrektora Finansowego

Firma: EPCM Executive Search miejsce pracy: Warszawa

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma działająca w branży Real Estate. Poszukujemy nowej osoby na stanowisko Asystenta/ki Dyrektora Finansowego. Miejsce pracy to Centrum Warszawy, zadania koncentrują się na organizacji kalendarza, spotkań, zarządzania dokumentacją, kontaktami z Klientami i innymi działami firmy. Poszukujemy osób doświadczonych w pracy na podobnym stanowisku, które szukają stabilnej i długofalowej pracy w środowisku międzynarodowym w dużej międzynarodowej firmie.

Asystent / Asystentka Dyrektora Finansowego
Miejsce pracy: Warszawa
Zadania:
  • Bieżące wsparcie dyrektora w sprawach administracyjno - organizacyjnych
  • Organizacja spotkań wewnętrznych oraz zewnętrznych
  • Zarządzanie kalendarzem spotkań
  • Przygotowywanie notatek, prezentacji, raportów, sprawozdań
  • Redagowanie tekstów
  • Obsługa korespondencji
  • Organizacja wyjazdów służbowych
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe (Finanse, Rachunkowość, Inwestycje i Nieruchomości)
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane doświadczenie w branży nieruchomości)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego - warunek konieczny (przełożony jest osobą anglojęzyczną)
  • Sumienność i dokładność w działaniu
  • Zdolności organizacyjne i interpersonalne
  • Otwartość, komunikatywność, odpowiedzialność
 Oferujemy:
  • Umowa o pracę lub B2B (do wyboru)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + opieka medyczna + Multisport + Ubezpieczenie
  • Przyjazne warunki pracy w międzynarodowej organizacji