kandydatów

Etat Project Technical Manager

Firma: EPCM Executive Search miejsce pracy: Warszawa

Międzynarodowa firma deweloperska realizująca inwestycje mieszkaniowe poszukuje Kandydatek/ów na stanowisko Project Technical Manager.
Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za techniczny nadzór nad wszystkimi etapami inwestycji, tworzenie harmonogramów i budżetów oraz monitorowanie ich zgodności z założeniami, a także nadzór nad pracami Generalnego Wykonawcy.

Project Technical Manager
Miejsce pracy: Warszawa
Zadania:
  • Organizowanie oraz zarządzanie projektami inwestycyjnymi związanymi z budownictwem mieszkaniowym;
  • Koordynowanie projektu i odpowiedzialność za jego przebieg zgodnie z wymaganiami firmy na wszystkich etapach;
  • Koordynowanie fazy projektowej, przygotowawczej i etapu budowlanego;
  • Koordynacja robót z ramienia inwestora, kontraktowanie i aneksowanie umów;
  • Współpraca z firmami zewnętrznymi oraz instytucjami w zakresie uzyskania wszelkich niezbędnych decyzji administracyjnych i pozwoleń;
  • Tworzenie budżetów oraz harmonogramów potrzebnych do prawidłowego przebiegu inwestycji oraz bieżące monitorowanie realizacji prac pod kątem zgodności z harmonogramem, warunkami umowy oraz założonym budżetem;
  • Nadzór nad pracami Generalnego Wykonawcy;
  • Koordynacja i nadzór prac związanych ze zmianami lokatorskimi oraz robotami wykończeniowymi
  • Przekazanie lokali klientom zgodnie z zobowiązaniami zawartymi w umowach deweloperskich;
  • Odpowiedzialność za terminowe oddanie budynków do użytkowania;
  • Uzgadnianie umów przyłączeniowych i kompleksowych sprzedaży z dostawcami mediów.
Wymagania:
  • Minimum kilkuletnie doświadczenie w prowadzeniu z ramienia inwestora inwestycji mieszkaniowych jako Project Manager;
  • Praktyczna znajomość prawa budowlanego i etapów procesu inwestycyjnego;
  • Umiejętność zarządzania zespołem podwykonawców i własnym;
  • Umiejętność zarządzania pracami Generalnego Wykonawcy;
  • Doświadczenie w koordynacji pracy biura projektowego;
  • Doświadczenie w przygotowywaniu budżetów i harmonogramów projektu, a także przetargów;
  • Umiejętność rozwiązywania problemów;
  • Umiejętności komunikacyjne;
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację.
Oferujemy:
  • Pełną wyzwań, pasjonującą pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku;
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia (wynagrodzenie + pakiet socjalny – opieka medyczna, ubezpieczenie, etc);
  • Pracę w gronie profesjonalistów i ekspertów na rynku nieruchomości;
  • Realne możliwości rozwoju w firmie co roku zwiększającej swoje udziały na rynku.