kandydatów

Etat Specjalista ds. Windykacji

Firma: EPCM Executive Search miejsce pracy: Warszawa

Dołącz do międzynarodowej firmy działającej w branży Real Estate, zarządzającej licznymi obiektami komercyjnymi w Polsce i wykorzystaj swoje doświadczenie wspierając dział Property Managementu w relacjach z Najemcami.

Zyskasz możliwość rozwoju w firmie, która rok do roku powiększa swoje struktury w Polsce.

Specjalista ds. Windykacji
Miejsce pracy: Warszawa
Twój zakres obowiązków:
  • Stały kontakt z Najemcami i Managerami ds. Zarządzania Nieruchomościami w zakresie monitorowania należności;
  • Informowanie o stanie należności oraz telefoniczna i mailowa windykacja należności;
  • Wystawianie i wysyłanie wezwań do zapłaty;
  • Przygotowywanie raportów wewnętrznych, finansowych i dotyczących zadłużenia klientów;
  • Wyjaśnianie nadpłat i niedopłat;
  • Uzgadnianie sald należności;
  • Prowadzenie korespondencji z Najemcami, Księgowością oraz Managerami ds. Zarządzania Nieruchomościami.
Wymagania Pracodawcy:
  • Doświadczenie w windykacji jest atutem;
  • Umiejętność budowania profesjonalnej i partnerskiej relacji z Najemcami;
  • Umiejętność pracy zespołowej;
  • Nastawienie na jakość i terminowość wykonywanych obowiązków;
  • Znajomość języka angielskiego.
Pracodawca oferuje:
  • Bogaty pakiet benefitów, w tym: dofinansowanie do nauki języków obcych, kartę Multisport, prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenia;
  • Pracę w międzynarodowej firmie w przyjaznej atmosferze;
  • Świetny zespół najlepszych specjalistów w branży;
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Biuro w prestiżowej lokalizacji przy stacji metra.