kandydatów

Etat Programista Big Data

Firma: Netia miejsce pracy: Warszawa

Programista Big Data
Miejsce pracy: Warszawa
KG/PBD/TK/4971
Twój zakres obowiązków
  • Rozwój systemu przetwarzania danych i analizy oglądalności kanałów telewizyjnych w czasie rzeczywistym
  • Tworzenie nowych funkcjonalności w technologiach Spark, Kafka, Elastic Search, HadoopHive
  • Rozwiązywanie zgłaszanych problemów i utrzymanie środowiska aplikacyjnego we wsparciu z administratorami
  • Tworzenie rozwiązań korzystających z baz danych (SQL/NoSQL)
  • Praca zdalna w zespole rozwijającym konkretny produkt
Nasze wymagania
  • Dobra znajomość języka Scala
  • Znajomość języka Python i/lub SQL
  • Wykształcenie wyższe: informatyczne, techniczne (lub ostatnie lata studiów)
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 1 rok
  • Chęć rozwoju w obszarze Big Data
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Samodzielność w organizacji pracy
  • Znajomość języka angielskiego
Mile widziane
  • Znajomość modeli analitycznych
  • Doświadczenie w pracy w którejś z technologii: Apache Spark, Apache Kafka, Elasticsearch i/lub Hive
  • Doświadczenie w pracy z danymi i produktami telekomunikacyjnymi
To oferujemy
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B
  • Możliwość rozwoju zawodowego w obszarze technologii, awansu oraz zdobycia doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Dostęp do najnowocześniejszej technologii i rozwiązań teleinformatycznych w codziennej pracy oraz możliwość ich wdrażania na polskim rynku
  • Rozbudowany system szkoleń i warsztatów pozwalających Ci na systematyczne podnoszenie kompetencji
  • Pracę w zespole profesjonalistów
  • Pakiet benefitów pracowniczych
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.