Etat Doradca ds. Likwidacji Szkód Komunikacyjnych ASO Hyundai

Firma: Motortest Anna Szadkowska miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 7064652, z dnia 2022-05-26

Autoryzowany Dealer Hyundai zatrudni

Doradca ds. Likwidacji Szkód Komunikacyjnych ASO Hyundai

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Bezpośrednia obsługa Klientów w serwisie blacharsko-lakierniczym, związana z przyjęciem samochodu na serwis i jego późniejszym wydaniem po naprawie,
  • Otwieranie, prowadzenie, zamykanie oraz rozliczanie zleceń serwisu blacharsko-lakierniczego,
  • Nadzorowanie procesu naprawy
  • Udzielanie informacji o etapie naprawy pojazdu,
  • Utrzymywanie dobrych relacji z Klientami firmy
  • Dbałość o zachowanie standardów firmy oraz importera
  • Kosztorysowanie napraw, rozliczanie w systemie Audanet
  • Współpraca z towarzystwami ubezpieczeniowymi
  • Współpraca z firmami podwykonawczymi
  • Współpraca z windykacyją

Wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży motoryzacyjnej min. 2 lata (warunek konieczny)

  • Dobra znajomość budowy pojazdów

  • Dążenie do realizacji powierzonych celów

  • Dobra organizacja pracy oraz szybkie przyswajanie wiedzy

  • Zaangażowanie i rzetelność

  • Czynnego prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Przejrzysty system wynagradzania - wynagrodzenie stałe oraz premie zorientowane na realizację wyznaczonych celów

  • Pracę w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

  • Stabilne zatrudnienie

  • Miłą atmosferę w pracy,

  • Profesjonalne szkolenia

  • Możliwość rozwoju zawodowego