Etat Specjalista ds. Ubezpieczeń komunikacyjnych i majątkowych

Firma: Motortest Anna Szadkowska miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 7069962, z dnia 2022-05-27

Autoryzowany Dealer Hyundai zatrudni

Specjalista ds. Ubezpieczeń komunikacyjnych i majątkowych

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Pracownik działu odpowiedzialny jest za:

  • Doradzanie, przygotowanie i prezentowania oferty ubezpieczeń komunikacyjnych i innych majątkowych
  • Dbanie i opieka nad Klientem motortest w zakresie ubezpieczeń, terminów wznowień, wypowiedzeń
  • Przygotowanie oraz koordynowanie dokumentacji związanej z zawarciem i obsługą umów ubezpieczenia
  • Wystawianie polis
  • Rozliczanie produkcji z TU

Wymagania

  • Podstawowej wiedzy z zakresu ubezpieczeń
  • Doświadczenia minimum 2 lata w ubezpieczeniach
  • Posiadanie szkolenia podstawowego
  • Umiejętności negocjacyjnych i sprzedażowych
  • Umiejętności budowy długotrwałych relacji z Klientami
  • Praktycznej znajomości MS Office

Oferujemy

  • Szkolenia wstępne i okresowe, podnoszące kompetencje
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Umowę o pracę
  • Wynagrodzenie stałe oraz system premiowy w zależności od wyników pracy