kandydatów

Etat Dokumentalista / Specjalista ds. dokumentacji IT

Firma: Narodowy Instytut Kardiologii Stefana kardynała Wyszyńskiego Państwowy Instytut Badawczy miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 7117335, z dnia 2022-06-07

Narodowy Instytut Kardiologii Stefana kardynała Wyszyńskiego Państwowy Instytut Badawczy

Dokumentalista / Specjalista ds. dokumentacji IT

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: IK-EU-05/2022/DSI

Opis stanowiska

Zadaniami osoby pracującej na wskazanym stanowisku jest wsparcie zespołu odpowiedzialnego za tworzenie i rozwój systemów teleinformatycznych w przygotowaniu oraz aktualizacji dokumentacji technicznej, biznesowej i projektowej i powdrożeniowej.

Zadania:

  • Zarządzanie dokumentacją do wytwarzanych systemów teleinformatycznych
    • wersjonowanie
    • archiwizacja
  • Dokumentacja wstępna
    • Wsparcie w przygotowywaniu wstępnych opisów założeń systemów (funkcjonalnych, technologicznych, proceduralnych itd.)
  • Dokumentacja przedwdrożeniowa (projektowa, procesowa, integracyjna)
    • Wsparcie analityków i w przygotowywaniu i aktualizacji dokumentacji przedwdrożeniowej
  • Dokumentacja techniczna
    • Tworzenie dokumentacji technicznej na podstawie repozytorium GIT i/lub przy współpracy deweloperów
    • Aktualizacja dokumentacji technicznej na podstawie zmian w GIT i/lub przy współpracy deweloperów
    • Monitorowanie zmian w systemach teleinformatycznych oraz uwzględnianie ich w dokumentacji technicznej
  • Dokumentacja użytkownika
    • Monitorowanie zmian w systemach teleinformatycznych oraz nadzór nad uwzględnieniem ich w dokumentacji użytkownika
  • Efektywna komunikacja i przeprowadzanie spotkań z zespołami m.in. deweloperskimi, wdrożeniowymi, architektami i analitykami systemów, projektantami w celu dokładnego zrozumienia produktów i systemów
  • Udział w testach aplikacji i nowych funkcji w celu dokładnego zrozumienia produktów i systemów
  • Dbanie o to, aby dokumentacja techniczna była dokładna, aktualna, kompletna i zrozumiała dla odbiorców
  • Opracowywanie systemowych diagramów i infografik
  • Przygotowywanie materiałów z zachowaniem standardów jakości w obszarze edycji, tj. zwięzłość przekazu, styl tekstu, grafiki

Wymagania

  • Umiejętność tworzenia dokumentacji technicznej dla oprogramowania
  • Biegła znajomość oprogramowania biurowego
  • Znajomość oprogramowania do tworzenia i edycji dokumentacji, w tym generowania jej części z kodu źródłowego
  • Dobra znajomość oprogramowania do tworzenia diagramów UML, BPML itp.
  • Umiejętność pisania zrozumiałych tekstów i opisów
  • Znajomość terminów związanych z sektorem wytwarzania oprogramowania, stosowanych technologii serwerowych, języków programowania, różnych stosów technologicznych, oprogramowania wspierającego, baz danych, języków programowania itp. oraz zasad ich funkcjonowania i współzależności
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku potwierdzone portfolio lub udokumentowane w CV w zakresie tworzenia dokumentacji technicznej dotyczącej systemów teleinformatycznych
  • Rozwinięte umiejętności komunikacyjne

Mile widziane:

  • Jakiekolwiek doświadczenie programistyczne
  • Doświadczenie w tworzeniu dokumentacji technicznej dla systemów opartych o język PHP, framework Laravel lub Zend
  • Znajomość specyfiki rynku IT dla sektora ochrony zdrowia
  • Znajomość wymagań ISO 27001 lub ISO 20000

Proces Rekrutacji:

  • Złożenie aplikacji w systemie elektronicznym Narodowego Instytutu Kardiologii
  • Wybór potencjalnych Kandydatów
  • Rozmowa kwalifikacyjna on-line
  • Decyzja o podjęciu współpracy*

Oferujemy

  • Stabilna praca w instytucji naukowej o ugruntowanej pozycji w kraju
  • Praca na miejscu w biurze w 4-6 osobowych pokojach
  • Możliwość pracy hybrydowej w zależności od stanowiska, posiadanego stanu wiedzy oraz umiejętności samoorganizacyjnych
  • Praca od zaraz
  • Praca w oparciu o Umowę o pracę

Dbamy o reżim sanitarny i bezpieczeństwo naszych pracowników
Dział Systemów Informatycznych zlokalizowany jest całkowicie poza budynkiem szpitalnym na oddzielnym, dedykowanym piętrze. DSI jest niedostępne dla pozostałych pracowników pracodawcy.

* W przypadku zainteresowania oraz jeżeli uznamy za konieczne, zastrzegamy sobie prawo do przeprowadzenia dodatkowej rozmowy kwalifikacyjnej w siedzibie pracodawcy.

Pozostałe oferty pracy w firmie Narodowy Instytut Kardiologii Stefana kardynała Wyszyńskiego Państwowy Instytut Badawczy
Etat Specjalista Informatyk - Administrator Systemów Biznesowych w firmie: Narodowy Instytut Kardiologii Stefana kardynała Wyszyńskiego Państwowy Instytut Badawczy miejsce pracy: Warszawa 09-02-2023
Etat Programista PHP / Laravel w firmie: Narodowy Instytut Kardiologii Stefana kardynała Wyszyńskiego Państwowy Instytut Badawczy miejsce pracy: Warszawa 09-02-2023
Etat Webmaster / Webdeveloper w firmie: Narodowy Instytut Kardiologii Stefana kardynała Wyszyńskiego Państwowy Instytut Badawczy miejsce pracy: Warszawa 07-06-2022
Etat Specjalista ds. Zakupów IT w firmie: Narodowy Instytut Kardiologii Stefana kardynała Wyszyńskiego Państwowy Instytut Badawczy miejsce pracy: Warszawa 07-06-2022
Etat Programista PHP / Laravel w firmie: Narodowy Instytut Kardiologii Stefana kardynała Wyszyńskiego Państwowy Instytut Badawczy miejsce pracy: Warszawa 07-06-2022

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 07-06-2022
Wyświetleń: 61