Etat Młodszy Analityk Finansowy - Departament Skarbu i Polityki Finansowej

Firma: Cyfrowy Polsat S.A. miejsce pracy: Warszawa

Młodszy Analityk Finansowy - Departament Skarbu i Polityki Finansowej
Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: KS/MAF/MN255/0422
Opis stanowiska
  • Sporządzanie naliczeń odsetek i analiz finansowych;
  • Sporządzanie cyklicznych raportów związanych z finansowaniem dłużnym;
  • Udział w konstrukcji modeli wyceny instrumentów finansowych;
  • Udział w tworzeniu umów finansowania;
  • Nadzór nad terminowością rozliczeń odsetek od obsługiwanych umów pożyczek, kredytów i instrumentów dłużnych;
  • Współpraca z księgowością i kontrolingiem w zakresie zapytań dot. finansowania dłużnego;
  • Inne zadania zlecone przez przełożonego.
Wymagania
  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne lub ostatni rok studiów;
  • Znajomość matematyki finansowej w zakresie naliczeń odsetek – warunek konieczny;
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację pisemną;
  • Obsługa pakietu biurowego MS Office;
  • Samodzielność, przywiązanie uwagi do szczegółów, skrupulatność.
Oferujemy
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia oraz specjalistycznej wiedzy z branży dostawców usług telekomunikacyjnych i telewizyjnych;
  • Wpływ na kształt i rozwój produktów największej grupie kapitałowej w kraju (m.in. marki Plus, Polsat Box, Plush);
  • Pracę w zgranym, współpracującym zespole;
  • Pakiet benefitów (MultiSport, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, oferty pracownicze na produkty Grupy Kapitałów