kandydatów

Etat Office Assistant / Asystentka Biura

Firma: EPCM Executive Search miejsce pracy: Warszawa

Dołącz do jednego z kluczowych inwestorów w branży N Nieruchomości. Pracuj ze znakomitym zespołem i managementem i koordynuj pracę recepcji w prestiżowej firmie i lokalizacji. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wspieranie biura i pracowników w sprawach organizacyjnych i administracyjnych.

Office Assistant / Asystentka Biura
Miejsce pracy: Warszawa
Oferujemy:
  • Wynagrodzenie między 5.000 a 6.000 PLN brutto
  • Premia roczna
  • Pracę od poniedziałku do piątku w prestiżowej lokalizacji
  • Możliwość rozwoju, awansu
  • Prywatna opieka medyczna w Lux Med
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Pracę w zgranym zespole i przyjaznej atmosferze
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Imprezy integracyjne
Obowiązki:
  • Administracyjne wsparcie biura oraz pracowników w codziennych obowiązkach
  • Dbanie o zaopatrzenie w materiały biurowe, spożywcze i gospodarcze
  • Koordynacja obiegu dokumentów
  • Koordynacja wydarzeń firmowych
  • Obsługa korespondencji przychodzącej/wychodzącej oraz połączeń telefonicznych
  • Organizacja i obsługa spotkań biznesowych
  • Przyjmowanie interesantów
  • Obsługa sal konferencyjnych
  • Współpraca z firmami serwisowymi (firma sprzątająca, kurierzy, poczta itp.)
  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy
Wymagania:
  • Wysoka kultura osobista
  • Otwartość na wiedzę i nowe doświadczenia
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (szczególnie Power Point, Excel, Word)
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie – codzienny kontakt w biurze z osobami angielskojęzycznymi
  • Rzetelność przy wykonywaniu zadań
  • Samodzielność i inicjatywa w działaniu
  • Optymistyczne nastawienie
  • Miła aparycja