kandydatów

Etat Attorney-at-Law

Firma: EPCM Executive Search miejsce pracy: Warszawa

Dołącz do międzynarodowej spółki działającej od lat na polskim rynku Real Estate. Poszukujemy na samodzielne stanowisko, podlegające pod Członka Zarządu, Kandydatów/ek z doświadczeniem w renomowanych kancelariach. Kluczowe jest doświadczenie w obszarze Corporate. Stanowisko ukierunkowane jest na obsługę prawną spółek, wsparcie dla wszystkich działów i bieżące wsparcie Zarządu oraz wyższej kadry managerskiej.

Pracodawcą jest renomowana spółka działająca w kilku sektora branży RE, od lat obecna na polskim rynku, dająca możliwość stabilnego zatrudnienia i rozwoju kompetencji.

Attorney-at-Law
Miejsce pracy: Warszawa
Wybrane zadania:
  • Pełna obsługa prawna spółki oraz spółek celowych utworzonych dla konkretnych inwestycji, w tym sporządzanie protokołów oraz wszystkich niezbędnych dokumentów dotyczących spółek;
  • Przygotowywanie oraz opiniowanie projektów umów, pism, wniosków do organów i Sądów;
  • Przygotowywanie opinii prawnych w zakresie prawa budowlanego, monitorowanie zmian prawnych i orzecznictwa;
  • Wsparcie prawne dla wszystkich działów firmy, w tym: Finance, Asset, Property, Leasing, HR, etc;
  • Wdrażanie i koordynacja procedur tzw. „Compliance” z zakresu przepisów korporacyjnych oraz przepisów powszechnie obowiązujących;
  • Bliska współpraca z Zarządem, a także centralą poza Polską,  i raportowanie do Członka Zarządu;
Wymagania:
  • Doświadczenie w pracy dla renomowanej kancelarii w zakresie Corporate Law;
  • Atutem będzie doświadczenie w pracy dla Klientów z branży Real Estate;
  • Biegła znajomość języka angielskiego;
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe, bardzo dobra znajomość w zakresie obsługi prawnej spółek;
  • Wysoka kultura biznesowa i osobista;
  • Chęć dołączenie do międzynarodowej spółki oferującej stabilne zatrudnienie, atrakcyjne warunki, stanowisko podlegające pod Członka Zarządu;
Oferujemy:
  • Umowa o pracę + benefity pracownicze;
  • Praca w renomowanej międzynarodowej spółce na rynku RE;
  • Znakomite środowisko pracy z bardzo dobrą atmosferą;