kandydatów

Etat Starszy Administrator Sieci i Systemów it

Firma: Nask miejsce pracy: Warszawa

Zespół składa się z doświadczonych administratorów systemów/sieci, z szeroką znajomością różnych technologii i otwartych na poznawanie nowatorskich rozwiązań.

Podstawą pracy jest utrzymanie systemu i rozwiązywanie problemów związanych z jego rozwojem, przebudową infrastruktury, zmianami i poprawą działania. Na co dzień spotykamy się z analizą nietypowych sytuacji, reagujemy na uwagi i pomysły klienta, obsługujemy sytuacje generowane przez użytkowników lub wynikające np. ze specyficznej infrastruktury/instalacji.

Starszy Administrator Sieci i Systemów it
Miejsce pracy: Warszawa

Zadania na stanowisku:

  • Zadania utrzymaniowe:
    • sieciowe: readresacja urządzeń, konfiguracja styku, switcha, firewalla,
    • administracyjne: obsługa przestrzeni dyskowej, usuwanie plików, kontrola macierzy, upgrade OS,
    • wirtualizacja: utrzymanie wirtualizatorów: ganeti i VMware,
    • obsługa awarii: restarty serwisów, sprawdzenie logów, analiza ruchu sieciowego,
  • Utrzymanie i rozwój autorskiego systemu: instalacja, restart, usuwanie zbędnych plików, upgrade systemu, udział w testowaniu nowych elementów systemu,
  • Konsultacje dla klienta w zakresie środowiska działania obsługiwanego systemu oraz pomoc w rozwiązywaniu zgłoszeń od klienta.

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Doświadczenia w pracach utrzymaniowych i konfiguracyjnych środowisk IT,
  • Znajomości zagadnień IT w zakresie:
    • sieci lokalne i standardowe protokoły sieciowe,
    • środowiska wirtualizacyjne (np. Vmware),
    • systemy backupowe,
    • podstawy języków programowania i baz danych,
    • zaawansowana znajomość Linux Debian,
  • Doświadczenia w pracach związanych ze wsparciem klienta,
  • Łatwości w pracy zespołowej,
  • Samodzielności, odpowiedzialności i skuteczności w działaniu,
  • Dobrej komunikacji.

Dodatkowym atutem będzie:

Znajomość zagadnień i technologii IT w zakresie:

  • storage lokalny, konteneryzacja,
  • monitoring,
  • Juniper EX i QFX, SRX,
  • ansible, puppet,
  • bacula, veem,
  • python,
  • MySQL, MongoDB.
Oferujemy:
  • Umowę o pracę
  • Równowagę między pracą a życiem osobistym
  • Elastyczne godziny pracy
  • Ciekawe projekty
  • Współpracę z ekspertami w branży
  • Udział w szkoleniach i konferencjach
  • Naukę języka angielskiego w godzinach pracy
  • Opiekę medyczną
  • Kartę Multisport
  • Ubezpieczenie na życie
  • Dofinansowanie wypoczynku
  • Biuro w dogodnej lokalizacji