kandydatów

Etat Specjalista ds. wizualizacji kursów e-learningowych

Firma: Nask miejsce pracy: Warszawa

Jesteśmy dynamicznym, sześcioosobowym zespołem realizującym zadania z zakresu rozwoju usług e-learningowych na rzecz NASK oraz klientów zewnętrznych. Aktualnie realizujemy zadania m.in. na rzecz Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej w zakresie korzystania oraz rozwijania kompetencji cyfrowych uczniów i nauczycieli.

Specjalista ds. wizualizacji kursów e-learningowych
Miejsce pracy: Warszawa
Zadania na stanowisku:
  • tworzenie tutoriali/screencastów na potrzeby kursów e-learningowych,
  • tworzenie ilustracji, infografik i projektowanie szaty graficznej stron internetowych i kursów e-learningowych,
  • tworzenie animacji.

Od Kandydatów oczekujemy:

  • doświadczenia - udokumentowany udział w przynajmniej 3 projektach z zakresu tworzenia tutoriali/screencastów i/lub projektowania szaty graficznej stron internetowych,
  • znajomości narzędzi wspomagających tworzenie tutoriali/screencastów (np. Camtasia),
  • doświadczenia w zakresie projektowania grafiki i tworzenia animacji np. na potrzeby e-learningu oraz znajomości narzędzi (Adobe CC, Affinity, itp.),
  • wiedzy z zakresu projektowania interfejsu użytkownika (UX+UI),
  • dokładności i terminowości,
  • inicjatywy, pomysłowości, kreatywności i zdolności do twórczego myślenia,
  • dobrej organizacji i umiejętności pracy w zespole.

Dodatkowym atutem będzie:

  • podstawowa znajomość HTML5, CSS3 i Java Script,
  • znajomość zagadnień związanych z dostępnością stron internetowych (WCAG).
Oferujemy:
  • Umowę o pracę
  • Równowagę między pracą a życiem osobistym
  • Elastyczne godziny pracy
  • Ciekawe projekty
  • Współpracę z ekspertami w branży
  • Udział w szkoleniach i konferencjach
  • Naukę języka angielskiego w godzinach pracy
  • Opiekę medyczną
  • Kartę Multisport
  • Ubezpieczenie na życie
  • Dofinansowanie wypoczynku
  • Biuro w dogodnej lokalizacji